Facebook

Які вибрати пластикові вікна?

 

Пластикові вікна стали настільки популярними в останні роки, що важко знайти людину, яка не розуміється на найбільш базових поняттях. Однак ці знання є поверхневими, і коли постає питання купівлі таких конструкцій, то більшість людей заходять в глухий кут. Занадто широкий асортимент вікон не тільки допомагає вибрати саме той варіант, який підходить вам, але може заплутати людину.

 

Давайте ж разом подивимося, на які моменти варто звернути увагу при виборі пластикового окна кривой рог, щоб не помилитися. Починаємо з профілю.

Профіль пластикових вікон

Перше, на що потрібно звернути увагу при покупці – профіль. Каркас виготовляють із міцного ПВХ та додатково його армують металом. Пластик не випадково складає основу такої конструкції:

  • Це нешкідливий матеріал;
  • Не боїться перепадів температури та погоди;
  • Стійкий до механічних пошкоджень;
  • З нього легко виготовити конструкцію будь-якої форми.

Якісний ПВХ зберігає первісний вигляд вікон протягом 40-50 років при правильному догляді. Визначити якість конкретного матеріалу можна за кількома критеріями: наявність сертифіката, відсутність запаху, гладка та монолітна поверхня, однотонний колір. Також при виборі звертайте увагу на габарити конструкції, кількість повітряних камер та клас.

Як вибрати склопакет?

У компанії з продажу вікон «Віконт» ви можете зіткнутися з кількома варіантами склопакета: однокамерний, двокамерний та багатокамерний. Перший варіант підійде для скління балконів та лоджій, другий – для більшості квартир та будинків, а ось три- та чотирикамерні пакети потрібно вибирати, якщо ви проживаєте в холодному регіоні.

Обов'язково звертайте увагу на якість скла. В ідеалі краще вибрати поверхню з додатковим напиленням іонами металу - вони відбивають тепло в приміщення. У деяких випадках виробники додатково закачують аргон із низькою теплопровідністю, а скло виробляють за технологією триплекс. Такий варіант обійдеться вам дорожче, але показники безпеки та теплоізоляції також будуть вищими.

Ще один критерій вибору якісних пластикових вікон – це надійний виробник, який підтвердив репутацію численними відгуками. У цьому випадку ви можете бути впевнені, що отримаєте конструкцію із високими експлуатаційними характеристиками! І не варто гнатися за дуже низькою ціною – такі конструкції можуть втратити свій зовнішній вигляд та властивості досить швидко.

в Все для дому Переглядів: 159 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 лютого 2023