Facebook

Яка вартість квадратного метра ремонту?

 

Зіткнувшись з ремонтом, багато хто не розуміє, як формується вартість квадратного метра. Через це заведено вважати, що робити ремонт самостійно – вигідніше, що не відповідає дійсності. Сайти спеціалізованих компаній часто мають прайси з цінами на ремонт квартири за квадратний метр. Однак варто розуміти, що ця цифра неостаточна, і може бути меншою або більшою, залежно від різних нюансів, які в кожному випадку різні.

 

До речі, якщо вас цікавить, скільки коштує квадратний метр ремонту, радимо перейти за даним посиланням https://nsdgroup.com.ua/uk/skilki-koshtuie-remont-kvartiri-2021-roci/ вже зараз.


Що формує вартість ремонту квартири за квадратний метр?

Перше питання, яке виникає після рішення робити ремонт – який саме ремонт потрібно зробити. Що саме буде змінюватися: це порожня новобудова чи стара квартира; робиться квартира під здачу чи для себе; потрібно просто оновити стан житла чи потрібні кардинальні зміни; ви вже знаєте, як оформити квартиру чи вам потрібен дизайн проєкт? Залежно від відповідей на запитання потрібно вибрати тип ремонту, який вам підходить. На цей момент їх виділяють кілька:

  1. Чорновий - ремонт підходить і для новобудов, і для старих квартир. Даний вид включає демонтажні роботи (якщо це стара квартира), чорнові роботи з електрики та сантехніки, стяжки, штукатурки, вирівнювання стін. Це найдешевший тип ремонту, тому що в нього не входять облицювальні матеріали, чистові роботи та меблювання.
  2. Капітальний – найпопулярніший ремонт. Відрізняється середньою доступною вартістю і при цьому досить великим обсягом виконуваних робіт. Майстри виконують демонтажні роботи, заміну електромереж і систем водопостачання, укладання підлогового покриття, обробку стелі, облицювальні роботи, встановлення вимикачів, розеток, змішувачів та іншої фурнітури.
  3. Під ключ – ремонт під ключ включає всі роботи, аж до розставлення меблів. Потрібно враховувати, що розцінки на ремонт квартири під ключ мають різну цінову категорію, залежно від обраного клієнтом обсягу робіт і матеріалів.

Є такі варіанти ремонту під ключ:

  1. Стандартний – найчастіше використовуються економматеріали. Даний вид не включає можливість розробки дизайну проєкту, здається без меблів, тільки з обробкою (недорогою). Найчастіше замовляється під здачу квартир.
  2. Якісний – у такому разі матеріали використовуються середнього чи преміумсегмента, залежно від побажань клієнта. Об'єкт здається частково мебльованим. Це найвигідніший варіант ремонту під ключ без дизайн-проєкту.
  3. Якісний варіант з проєктом дизайну – це дорожчий, наближений до преміум послуг варіант. Включає повний пакет документів дизайн проєкту, обробку якісними матеріалами, часткове меблювання. 
  4. Преміум – таке рішення включає дизайн проєкт, обробку квартири високоякісними матеріалами будь-якого виду, і всі подальші роботи, включаючи повне меблювання, за бажанням клієнта. Це ідеальний варіант, якщо ви бажаєте зробити дизайнерський ремонт квартири під ключ.
  5. Євроремонт – це дорогий тип ремонту, виконаний за європейськими нормами, які відрізняється стильним дизайном та використанням якісних сучасних оздоблювальних матеріалів. Майстри виконують всі види робіт, починаючи з перепланування. Клієнт отримує об'єкт частково мебльованим.

Незважаючи на те, що спеціалізовані сайти вказують ціни на ремонт за квадратний метр, не варто вважати, що це остаточна ціна. Вона також залежить від обсягу робіт, складності, видів облицювальних робіт, матеріалів і ще від безлічі нюансів. Більш точно розрахувати вартість може майстер, який зробить необхідні заміри, уточнить потрібні питання, і складе кошторис, з остаточною вартістю. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати потрібний тип ремонту і зв'язатися з офісом для виклику фахівця на прорахунки.

в Все для дому Переглядів: 82 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 27 березня 2023