Facebook

Як вибрати обідню групу для кухні?

Оформлення кухні - відповідальний процес, так ка дане приміщення призначається для сімейних зборів, а значить, що абсолютно всім повинно бути комфортно перебувати в облаштованій кухні. Звичайно, не так вже й багато людей можуть собі дозволити окремі столові кімнати, але зробити свою кухню стильною і затишною під силу абсолютно будь-якій людині!

Є кілька базових критеріїв, які допоможуть Вам швидко визначитися з вибором меблів. В першу чергу, визначитеся з габаритами меблів. Вони повинні строго відповідати розмірам займаного приміщення. Якщо у Вас дуже маленька кухня, то вибирайте довгий прямокутний або овальний стіл. За таким столом легше розміститися великій родині, можна підставляти компактні стільці, і т. п. Купуйте меблі після закінчення ремонту, так Вам буде легше визначитися з дизайном гарнітура. Якщо в силу якихось причин Ви не можете почекати, то віддайте перевагу класиці - горіховим і молочним тонам, такі меблі буде красиво виглядати в будь-якому інтер'єрі.

До речі, ви можете купить табуреты для кухни в Киеве на сайті shurup.net.ua швидко та вигідно вже зараз!

Якщо розміри кухні дозволяють, то Ви можете вибрати стіл з більш оригінальним дизайном: дзеркальної стільницею, невеликий формою-підставкою для рослини, яке буде розташоване в центрі столу. Існують столи з вбудованими в стільницю міні-акваріумами або «каміном».

Як розмістити столову групу?

Найбільш зручний варіант розміщення столу, коли він не примикає до стіни, в такому випадку можна використовувати більше корисної площі. Мінімальною відстанню від стіни до обіднього столу вважається відстань 70-80 сантиметрів. Приблизно таку відстань дозволяє дорослій людині встати, відсунути стілець і легко вийти з-за столу.

Оптимальний варіант для малогабаритних приміщень - меблі, які можуть «рости». Стільницю можна при необхідності розширювати за рахунок спеціальних вставок, які дозволять збільшити площу столу.

Як вибрати стільці?

Існують певні вимоги до меблів, сучасні виробники намагаються на них орієнтуватися, щоб пропонувати своїм клієнтам якісні та безпечні моделі меблів. При виборі стільців зверніть увагу на конструкцію спинки і ніжок стільця. Візуально, вони як би повинні виглядати як продовження один одного. Сидіння стільця може бути жорстким, м'яким або напівм'який. Що Вам більше підходить вибирайте самі, але є приблизні цифри на які можна орієнтуватися. Наприклад, м'які стільці - це стільці товщиною 50 мм; напівм'які - близько 40; Стільці можна замінити двома напівкріслами, які ефектно «позначать» місця господарів будинку.

в Меблі Переглядів: 1065 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 18 травня 2022