Facebook

Як вибрати ландшафтного дизайнера?

 
Якщо хочеться мати справжній сад з цікавим плануванням, а не пару клумб і кілька кущів, то без сторонньої допомоги людини, яка володіє професійними знаннями, ніяк не обійтися. Самостійно виконати таку роботу дуже складно, та й практично неможливо. Адже треба мати певні вельми глибокі знання в архітектурі, геології, біології, агрономії та інших прикладних науках.
 
Розібратися з цим зможе професіонал — ландшафтний дизайнер, однак, пошук відповідного фахівця часом є важким завданням. Оскільки, крім професійних якостей, він повинен добре розуміти потреби та бажання клієнта, створюючи садовий простір, співзвучний його внутрішньому світу.
 
Дуже добре при пошуку ландшафтного дизайнера, як, втім, і будь-якого іншого вузького фахівця, працює так зване «сарафанне радіо», коли хтось зі знайомих, сусідів або родичів порекомендує відповідну та перевірену людину. Але зовсім не факт, що особисто вам вона припаде до душі. Все-таки більшість із нас звертається за допомогою до Інтернету.
 
При великому виборі в мережі дуже легко помилитися. Не варто довіряти пошуковим системам, які видають у перших рядках найкращі компанії, що займаються ландшафтним дизайном. Далеко не завжди серед контекстної реклами виявляються справжні професіонали своєї справи. Слід набратися терпіння, перегорнути пару-трійку сторінок і не менше десятка сайтів, щоб вибрати гідних претендентів, при цьому спираючись на значущі та важливі критерії:
 
  1. Наявність портфоліо. Фотографії виконаних робіт, ескізи, плани, малюнки та інше, які кожен досвідчений дизайнер викладає на загальний огляд. Зазвичай одразу відчувається індивідуальний стиль, який мають ландшафтні дизайни від фахівця.
  2. Профільна освіта. Звичайно, є талановиті самоучки, але все-таки ландшафтний дизайнер має добре розбиратися як мінімум у двох науках: архітектурі та дендрології, яким навчають у відповідних закладах.
  3. Досвід роботи (щонайменше 3-5 років). Про надійність виконавця можна судити з того, як довго він працює у цій сфері.
  4. Відгуки. Цей розділ варто вивчити особливо ґрунтовно. Задоволені клієнти дякують і у письмовій формі.
  5. Команда. Досвідчений ландшафтник з часом обростає надійними та кваліфікованими партнерами (будівельниками, озеленителями, електриками та іншими). Робота в злагодженій команді дає безліч переваг.
  6. Вартість послуг. За безцінь не стане працювати жоден поважаючий себе, досвідчений та кваліфікований дизайнер.
  7. Довіра. При відвідуванні офісу та при особистій зустрічі має відчуватися позитивна енергетика. Якщо контакт відсутній, результат може розчарувати.
  8. Авторський нагляд. Дуже бажано, щоб виконання розробленого ландшафтного проєкту здійснювався під суворим контролем з боку автора.
  9. Юридичне супроводження. Повинний укладатися договір, видаватися чеки та інше.
 
в Все для дому Переглядів: 108 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 лютого 2023