Facebook

Як вибрати косметолога: 5 працюючих порад

 
 
Цій людині ми довіряємо найважливіше — своє здоров'я та красу. Йдеться, звичайно ж, про косметолога. Сьогодні багато фахівців пропонують свої послуги у соціальних мережах, тому вибір зробити особливо складно. Розповідаємо, на що обов'язково треба звернути увагу, щоб не помилитися та отримати бажаний результат.
 

ШУКАЙТЕ ФАХІВЦЯ З МЕДИЧНОЮ ОСВІТОЮ

 
Вища медична освіта – одна з найважливіших вимог до фахівця. Він повинен розбиратися не тільки в тому, як працюють різні процедури та апарати, а й розуміти, дію анестезії та вміти провести реанімацію в екстрених випадках. Тому не соромтеся цікавитися цим питанням та просити показати диплом.
 
 
Крім того, лікар повинен мати сертифікати косметолога або дерматовенеролога, якщо це спочатку не було основною спеціальністю. Додаткова перевага – курси від виробників конкретних препаратів та обладнання. Навіть за наявності якісної освіти, фахівець не повинен приймати вдома. Будь-які процедури повинні проводитися лише у ліцензованій клініці у стерильних умовах. Якщо ви знаходитеся в пошуках професійного косметолога, то Косметологія Si - саме те, що вам потрібно.
 

ВИВЧІТЬ ПОРТФОЛІО

 
Насамперед це важливо для розуміння естетичних поглядів спеціаліста. Дивлячись на фото до і після, легко зрозуміти, а хотіли б ви отримати подібний результат. Ще один важливий момент – обробка таких знімків. Якщо вона впадає у вічі й неозброєним поглядом помітний фотошоп, то ймовірно фахівець сам не цілком задоволений результатом своєї роботи. А ось легка корекція кольору та обрізка фото цілком допустимі та не повинні бентежити.
 

ПОРІВНЯЙТЕ ЦІНИ

 
До косметологів із надмірно завищеними цінами без рекомендацій мало хто вирушить. На низькі ціни багато спокушаються. Насправді вони, навпаки, мають насторожувати. Якщо це не рекламна акція або сезонні знижки, то, швидше за все, косметолог економить на витратних матеріалах, використовує неякісні препарати або ж набиває руку. Швидше за все, вас не влаштує жоден з цих варіантів. Найрозумніше орієнтуватися на середню вартість ринку, а вибираючи вигідну пропозицію, докладно цікавтеся умовами.
 
 

 СХОДІТЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

 
Причому бажано з одним питанням до кількох спеціалістів. Навіть якщо послуга платна, надалі вона допоможе не витратити велику суму. При ознайомлювальному візиті можна порівняти умови, дізнатися про різні варіанти вирішення вашої проблеми та визначити кваліфікацію спеціаліста. Важливо, щоб він цікавився станом вашого здоров'я та докладно розпитував про бажаний результат. Косметологам, які критикують вас або нав'язують будь-які послуги, очевидно, не варто довіряти.
 

РОЗПИТАЙТЕ ПРО РИЗИКИ

 
Косметолог повинен відкрито і чесно розповідати про ризики та можливі побічні явища, які є у 99% процедур. Перш ніж на них наважитися, пацієнт повинен розібратися у всіх нюансах та самостійно зробити вибір.
 
 
Завдання фахівця — не продати свою послугу, а якомога детальніше про неї розповісти. Якщо вам обіцяють чудо-таблетку або позбавлення всіх проблем за один сеанс апаратного догляду, то краще пошукати іншого фахівця.
 
Це обов'язковий чек-лист, але крім нього важливо довіряти своєму косметологу і порозумітися, тоді всі процедури будуть не тільки ефективними, а й максимально приємними.
в Все для дому Переглядів: 96 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 19 серпня 2022