Facebook

Як вибрати керамічну плитку для підлоги на кухні?

Керамічна плитка - оптимальний оздоблювальний матеріал для облаштування підлоги на кухні. Зона приготування і прийому їжі - це місце, де люди проводять досить багато часу, а значить, вона схильна до частих забруднень і чималим і регулярних навантажень. Особливо це стосується ділянок підлоги біля кухонної плити і мийки. З цієї причини міцний, довговічний і практичний кахель дуже популярний. Але щоб зробити вигідну покупку, не переплачуючи зайвих грошей, потрібно знати особливості вибору кераміки для підлоги на кухню.

Якими властивостями повинна володіти плитка для кухні?

Для кухні важливо, щоб для підлоги поверхня:

  • була безпечною і виключала ковзання;
  • легко милася і не викликала труднощів у догляді;
  • володіла високими показниками міцності, зносостійкості, стійкості до розтріскування.

Всім цим вимогам відповідає хороша керамічна плитка від Atem.com.ua, наприклад, з асортименту бренду avenue. Відповідні показники для кухонної підлоги кераміки - це:

  • сорт - вищий;
  • зносостійкість - 3 або 4 клас;
  • хімічна стійкість - середня.

Однозначно не варто переплачувати за морозостійку плитку. Також слід уникати матеріалів, покритих глазур'ю, так як при попаданні на неї води, поверхня стає слизькою і небезпечною.

Дизайн керамічної плитки для кухні

Завдяки великій різноманітності дизайнерських рішень плитку можна вибрати для будь-якого інтер'єру і приміщення з різними архітектурними особливостями. Сучасні виробники пропонують кахель, який імітує поверхню натурального мармуру, граніту, травертину, наприклад, керамограніт avenue. Для еко-інтер'єрів можна підібрати кераміку під дерево. Однотонна плитка Avenue або з вишуканими орнаментами також популярна для влаштування підлоги на кухні. Складні малюнки і композиції на підлозі краще залишити для просторих за площею приміщень. У середньостатистичну кухню варто вибрати ненав'язливий геометричний малюнок або ледь помітні горизонтальні візерунки.

Колір плитки на кухню слід вибирати в залежності від палітри, яка використовується для інших оздоблювальних матеріалів і меблів. Оптимальними вважаються нейтральні відтінки сірого, бежевого, коричневого. Радує також різноманітність форм кераміки. Можна піти від стандартних квадратних рішень і віддати перевагу прямокутним виробам, що імітує, дошки, восьмикутної плитці і зразкам з закругленими краями.

в Облицювання Переглядів: 1089 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022