Важко уявити відпочинок на дачі без страв, приготовлених на вогні. Вигідно придбати гриль для цієї мети високої якості можна у спеціалізованому інтернет-магазині. Однак, широкий асортимент моделей ускладнює потенційному покупцеві вибір. Перед тим, як замовляти прилад, важливо звернути увагу на його основні характеристики.
 
 

Вугільний гриль

 
До цього типу відноситься спеціальне обладнання для приготування їжі на відкритому вогні. Дозволити собі такі моделі можуть лише власники заміських чи приватних будинків. Установки можуть легко транспортуватись у багажнику, якщо вибрати мобільну модель. Основним споживачем устаткування є дачники.
 
Якісні вугільні грили мають кілька вагомих переваг. До них відносяться:
 
  1. Універсальність. Готувати м'ясо, овочі чи рибу можна будь-якої пори року. Від опадів прикрити полум'я можна спеціальною кришкою.
  2. Доступне паливо. Вугілля швидко розпалюється та дозволяє підтримувати необхідну температуру.
  3. Великий набір функцій. Гриль підходить для приготування шашлику, тандира, піци, копчення.

Гриль для дачі: рекомендації щодо вибору

 
Ідеальних установок немає. Виробники обладнання постійно вдосконалюють продукцію, випускаючи більш технологічні моделі. Щоб не помилитися з вибором, важливо враховувати декілька параметрів:
 
  1. Розмір. Якщо пристрій потрібний для домашнього використання, варто розглянути міні гриль. Для великої сім'ї підійдуть середні за розміром установки. Професійне приготування вимагає обладнання великих розмірів.
  2. Тепловий режим. Серед усіх доступних варіантів варто вибирати установку з регулюванням висоти ґрат. Це дозволяє грати з нагріванням, використовувати різні рецепти для приготування страв на грилі.
  3. Місткість для вугілля. Важливо підібрати оптимальне рішення з вентиляцією та стартером для розпалювання. Це забезпечить безпроблемний початок експлуатації установки.
  4. Матеріали. Гриль може бути виготовлений із чавуну, кераміки або сталі. Кожен вид має свої особливості та характеристики. Кераміка довго утримує тепло, має велику вагу. Чавун погано чиститься, але обходиться недорого і добре справляється із завданням. Сталь – матеріал, невибагливий у догляді, застосовується у газових моделях.
  5. Форма. Обладнання може мати сферичну форму, класичну із прямими кутами.
  6. Мобільність. Якщо установка потрібна для частого транспортування в машині, рекомендується вибирати менш функціональні, але більш компактні моделі.
 
Підібрати угольный гриль для дачі можна у спеціалізованому інтернет-магазині Grill Center. У каталозі представлені надійні установки. На всі товари є сертифікати якості. Отримати консультацію чи оформити замовлення можна через офіційний сайт або за телефоном.