Facebook

Як вибрати дверний замок?

 
 
Навіть установка міцних та надійних дверей не захищає приміщення від злому. Від злому незастраховані ні важкі металеві, ні звичайні дерев'яні двері. Для повної безпеки вони мають бути оснащені хорошим замком. Про те як його вибрати серед величезної кількості варіантів, і йтиметься далі.
 

Критерії вибору

 
Вибираючи замок для вхідних дверей в інтернет-магазині https://www.zamochniki.com.ua/, необхідно керуватися такими критеріями:
 
 • Тип замку;
 • Клас безпеки;
 • Рівень секретності.
 

Типи замків

 
Залежно від конструктивних особливостей замки поділяють кілька типів:
 
 1. Циліндрові. Це найпопулярніший тип замків, які легко монтуються і вони прості в експлуатації. Принцип дії такого механізму у тому, що всередині пристрою невеликі циліндри встають на певну висоту. З циліндровими замками відмички не справляються. Але зламувачі знають, що серцевину замку можна лише кількома ударами вибити всередину приміщення. Тому при встановленні циліндрових замків слід передбачити й додатковий захист.
 2. Сувальдні. Це практично найкращий варіант для встановлення на вхідні двері. Ключ від сувальдного замку є довгим стрижнем з розташованими на ньому по одну або обидві сторони пластинами. Пластини мають унікальну конфігурацію та величину борозенок. До таких замків складно підібрати відмичку, та й під впливом фізичної сили їх важко зламати.

 Клас безпеки

 
Практично будь-який замок можна зламати. Різниця полягає лише в кількості витраченого на це часу та засобах для злому. Тому важливим моментом при виборі замку є безпековий клас:
 
 1. 1 клас. Це найпростіші замки, зламати які може лише за кілька хвилин навіть недосвідчений зловмисник.
 2. 2 клас. Рівень безпеки трохи вищий, але досвідчений зломщик упорається з таким замком за 10-15 хвилин.
 3. 3 клас. Це надійні пристрої, на злам яких навіть у професіонала піде не менше 20 хвилин. Але найчастіше щломщики навіть намагаються не зв'язуватися з такими механізмами.
 4. 4 клас. Замки із дуже високим рівнем безпеки. Щоб зламати такий механізм, зловмисникам знадобиться не менше півгодини та й без спеціальних пристроїв їм не обійтися.
 

Рівень секретності

 
Цей критерій показує, скільки комбінацій механізму серцевини доступно цьому замку. Чим їх більше, тим важче зламати замок. Існують три ступені секретності:
 
 • Мала. Кількість комбінацій при цьому рівні захисту – не більше ніж 5 тисяч. Рекомендується для міжкімнатних дверей.
 • Середня. Забезпечує хороший захист, оскільки кількість можливих комбінацій сягає 1 мільйона. Це оптимальний варіант для вхідних дверей у квартири та будинки.
 • Висока. За такого рівня захисту кількість варіантів секретки сягає 4 мільйонів. Замки із високим рівнем секретності зазвичай встановлюють в банках.
 
Загляньте в каталог спеціалізованої компанії, де обов'язково знайдете саме замок, який потрібен Вам!
в Все для дому Переглядів: 91 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022