Facebook

Як вибрати драбину-стрем'янку?

Драбина-стрем'янка – важлива в господарстві річ. Вона потрібна нам не лише для ремонту.

Погодьтеся, залізти на антресоль, повісити картину або фотографію на стіну, фарбувати стіни, вкручувати лампочку, вішати фіранки набагато зручніше за допомогою такої драбини, ніж табуретів. Складена лестница стремянка досить компактна і займе у квартирі або будинку небагато місця.

У магазинах величезний вибір драбин. Кожен може вибрати для себе відповідну за висотою, конструкцією, кількістю сходів, матеріалом виготовлення і, звичайно, за ціною.

Основні вимоги до драбини:

 1. Стійкість: людина має відчувати безпеку на будь-якій висоті. Щоб сходи не ковзали і не дряпали підлогу, роблять спеціальні пластмасові або гумові п'яти. Рекомендується придбати сходи з широкими зручними сходами з рифленням.
 2. Зручне використання: драбини легко складаються і розкладаються. Можна переносити в одній руці.
 3. Служити кілька років.

Надійність драбини визначається технологією її виготовлення:

 1. Металеві (сталеві, алюмінієві): найбільш довговічні, міцні та практичні. Найбільш затребувані драбини з алюмінію: вони трохи важать, не схильні до іржі, коштують відносно недорого. Сталеві сходи надійні. Але вони багато важать та займають багато місця.
 2. Дерев'яні: ідеально підходять для побуту. Їх можна використовувати у сучасному дизайні як підставку під квіти чи посуд.
 3. Пластмасові або поліуретанові: компактні, мають невелику вагу та вид табурета. Ідеально підходять для малярів та інших ремонтників.

Види драбин за конструкцією:

 1. 1-сторонні: найпопулярніші. З одного боку сходинки, зверху майданчик.
 2. 2-сторонні: оснащені сходами з обох боків. Без майдану.
 3. З висувними ніжками (телескопічні). Вони дозволяють встановити сходи на нерівностях. Це дуже зручні сходи, але коштують дорожче і багато важать.
 4. Сходи-трансформери встановлені на шарнірах. Можуть служити підмостками, а також звичайними сходами. Їхня висота може регулюватися.

Яку ж драбину придбати?

Це залежить від того, з якою метою ви її використовуватимете. У побуті популярні легкі, компактні сходи, заввишки трохи більше 4 щаблів. Це можуть бути алюмінієві та дерев'яні драбини. На дачах потрібні сходи більшої довжини: для покрівлі, збору врожаю з високих дерев. Для професійного застосування використовують надійні, стійкі, що витримують вагу від 120 кг сходів – переважно зі сталі.

в Все для дому Переглядів: 61 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 27 березня 2023