Facebook

Як правильно вибрати радіатор опалення?

 
 
Для опалення приміщень використовують радіатори (батареї). Від того, як працює опалювальний прилад, залежить тепло та затишок у будинку або квартирі.
 
Тому потрібно грамотно вибрати радіатор опалення в інтернет-магазині https://graviterm.com.ua/ з високою тепловіддачею, надійний, який прослужить якнайдовше.
 

Які радіатори пропонують виробники?

 
Конструкційно всі прилади поділяються на секційні та панельні. Перший вид – це кілька секцій, скріплених між собою. Число секцій варіюється в залежності від кількості тепла, яке має виділяти прилад. До панельних належать монолітні радіатори. Тут вибір визначається розмірами.
 
Поділ за матеріалами, з яких виготовлені радіатори:
 
  • сталеві;
  • алюмінієві;
  • чавунні;
  • біметалічні;
  • трубчасті (сталеві).
 
Панельні радіатори - сталеві, інші секційні. Можливі секційні та монолітні біметалічні прилади.
 
 

Властивості радіаторів опалення

 
Вимоги до батарей у системі опалення:
 
  • стабільні до перепадів тиску та температури циркулюючого теплоносія (води);
  • стійкі до шкідливого впливу водних домішок;
  • з гарною тепловіддачею.
 
Біметалеві прилади без наслідків витримують тиск до 25 атм. Найменше піддаються корозії чавунні та біметалічні радіатори.
 
Лідери з тепловіддачі алюмінієві та біметалічні батареї – 190Вт. Чавун повільно нагрівається, а також повільно віддає тепло.
 
Найдовговічніші чавунні та сталеві батареї – експлуатаційний термін 20-50 років.
 

Як правильно вибрати і не помилитися?

 
У всіх випадках, правильний розрахунок необхідної потужності одна з умов результативної роботи радіаторів опалення. Важливе значення також має те, у якій системі працюватиме радіатор – у централізованій чи автономній. У висотному будинку з великою кількістю квартир тиск досягає 10 атм, тому не виключені гідравлічні удари. Циркулююча вода не зовсім чиста. Тому там, де тепло подається від ТЕЦ, рекомендується встановлювати біметалічні та чавунні батареї, які не піддаються корозії та мають великий експлуатаційний термін служби.
 
У будинку, де встановлена автономна система опалення з використанням насоса, можна використовувати всі радіатори. Для опалення з природною циркуляцією підійдуть лише чавунні та алюмінієві батареї.
 
Не має значення естетичний зовнішній вигляд опалювального приладу. Встановлений радіатор ідеальний, коли дає максимальну користь, служить довго і подобається його власнику.
в Інженерні системи Переглядів: 135 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 19 серпня 2022