Facebook

Як правильно вибрати DJ контролер?

 

На ринку є багато пристроїв, в описі яких вказано "DJ контролер", і така різноманітність вибору може внести сум'яття. Окремі виробники постійно змагаються один з одним у плані оснащення, кольорів та всього іншого, і тут настає момент, коли важко визначити, що дійсно потрібно, а що більше бонусна функція для кількох експертів.

Новачки можуть нарахувати понад три десятки порівнюваних параметрів DJ-контролерів, проте необхідно визначити деякі важливі параметри, які слід враховувати при виборі контролера. При виборі найкраще спиратися на досвід і відгуки безпосередньо самих користувачів, що дозволить вибрати дійсно відповідну модель.

На які параметри орієнтуватись при виборі контролера?

Зверніть увагу на такі аспекти:

  • Вбудована звукова карта;
  • Кількість каналів;
  • Програмного забезпечення;
  • Розмір та вага;
  • Ергономіка.

Вбудована звукова карта

Цей параметр, мабуть, є одним із найважливіших при виборі DJ-контролера, оскільки може вимагати додаткових вкладень.

Кількість каналів

За кількістю каналів, з якими можна працювати за допомогою контролера, більшість продуктів можна розділити на 4-х канальні та 2-х канальні. Якщо ви вирішили придбати dj контроллер pioneer Украина в интернет магазине PLAY VINYL, цей параметр необхідно враховувати, тому що від нього в основному залежить ціна (двоканальні контролери, як правило, дешевші).


Програмне забезпечення

Програмне забезпечення та контролер встановлюють обмеження один для одного, які не можуть бути перевищені. Якщо в ПЗ не закладена певна функція, ви не зможете удосконалити контролер, і навпаки, якщо у контролера немає потрібного (конкретного) типу контролера для конкретної функції в ПЗ дуже складно замінити цей тип контролера на інший (наприклад, педи для семплових дек або міток швидкого доступу і т. д.)

Розмір та вага

Діджеї повинні бути мобільними людьми, ВОНИ часто подорожують. Як би ви не ставилися до діджеїнгу в цьому плані, рано чи пізно ви зіткнетеся з поїздками на виступи, і саме для цих випадків потрібно задуматися про те, «що ви тягатимете з собою».

Ергономіка

Термін «ергономіка» може приховувати багато значень та елементів. Щодо DJ-контролерів можна говорити про ергономіку у кількох областях. Перший — логічне розташування елементів управління (бажано відповідно до елементів у програмному забезпеченні). Друге - достатній простір для маніпуляцій та розмір окремих елементів управління, у тому числі розмір джогів.

Зрозуміло, що враховуються інші параметри, такі як кількість аудіовходів або виходів, наявність конкретних типів драйверів або марка виробника. Цю інформацію, звичайно, не можна не враховувати, але вона має другорядне значення. При виборі потрібно думати про те, щоб контролер відповідав вашим потребам у всіх аспектах, вашому стилю, гарному відчуттю від гри, і щоб робота з ним була максимально інтуїтивною. Кожна людина може мати різні вимоги щодо цього, тому необхідно думати трохи «егоїстично» насамперед про себе. Специфічним параметром у наших широтах є ціна. Однак, купівля контролера повинна розглядатися як інвестиція. Інвестиція у власний розвиток.

в Все для дому Переглядів: 141 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 07 лютого 2023