Facebook

Як оформити картину в багет?

 
Не знаєте як оформити картину, тоді зверніть увагу на багет, за допомогою якого можна надати художньому твору розкоші та вишуканості. Багет, підібраний грамотно, дозволить не тільки підкреслити красу картини, а й допоможе зробити її яскравим акцентом в інтер'єрі.
 
 
У багетній майстерні представлений широкий вибір багетів, різних дизайнерських форм, розмірів і відтінків. Асортимент продукції дуже широкий, тому покупець обов'язково зможе підібрати для себе відповідний товар.
 
 

Рекомендації щодо підбору багета для картин

В першу чергу потрібно знати про те, що багет, який підбирають під картину, повинен неодмінно доповнювати художнє полотно. Картина несе в собі певну енергетику, тому її обрамлення підбирається з особливою ретельністю.
 
Підбираючи зеркало в багетной раме необхідно порадитися зі співробітником багетної майстерні. Він допоможе вибрати раму, яка буде відповідати твору мистецтва, підходити до нього, відображати загальний настрій. Із запропонованих альтернативних варіантів завжди вийде відшукати найкращий, що дає можливість картині заграти новими яскравими фарбами.
 

Як підібрати раму до картини?

 
Щоб розібратися як оформити картину в багет, пропонуємо скористатися рекомендаціями. Вони допоможуть підібрати раму, гідну художнього творіння, що дозволяє підкреслити її унікальність і неповторність.
 
  1. багет зобов'язаний поєднуватися з картиною за відтінком. Якщо живопис виконаний в теплих тонах, то і рама для картини повинна бути в м'якій колірній палітрі. Відповідно, до картини в холодних відтінках підійде багет в стриманих тонах;
  2. стиль багета, його малюнок, фактура повинні копіювати стилістику художнього твору. До витонченої картини підійде строга, проста рама без вигадливого, хитромудрого декору. Сучасному живопису підійдуть рами в стилі модерн, а картини, виконані в академічній або манері реалізм будуть чудово виглядати з багетом, обробленим позолотою;
  3. невеликі або маленькі картини найчастіше оформляють за допомогою широких багетів, щоб загальна площа рами була трохи більшою, ніж площа живопису або рівною їй за розмірами. Широкий багет дозволить підкреслити цінність картини, дасть можливість сфокусувати погляд саме на творі мистецтва;
  4. багет, який має відтінок натурального дерева або забарвлений під бронзу, штучно зістарений підійде практично під будь-яку картину;
  5. живопис не терпить дуже химерних рамок, тому що вся увага має бути прикута до картини, до мальовничого твору.
 
Завдяки широкому вибору багета в багетній майстерні клієнт зможе прикрасити картину так, як він хоче. Тут є можливість проявити свої творчі здібності, підкреслити унікальність виробів.
в Все для дому Переглядів: 130 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 грудня 2021