Facebook

Види спецодягу і правила вибору

Що може впливати на імідж компанії? Не всі підприємці це розуміють, але тут велику роль відіграє і такий показник як одяг співробітників. Це особливо важливо, якщо сюди часто приходять різні відвідувачі. І якщо з'явилося бажання одягнути співробітників в спецодяг, треба дізнатися подробиці про те, яких видів вона буває і як правильно зробити вибір.

Різновиди робочого одягу

Вже не одне десятиліття існує мода на різний одяг. Вона змінювалася, потім могла знову повернутися. Але все це не стосувалося спецодягу, він випускався певними державними підприємствами тільки стандартного зразка. Правда, тільки розміри були різні. Серед робітників вона навіть отримала назву "роба". Але все почало змінюватися зовсім недавно, коли мода торкнулася і цього сектора промисловості. Багато компаній виявили бажання одягнути своїх співробітників в привабливу спецодяг.

Якщо розглянути всі варіанти спецодягу https://abrazyv.com.ua/manufacturer-coverguard, яку пропонують швейні фабрики або продавці, треба звернути увагу на те, що його можна поділити на дві загальні категорії:

  • одяг, в завдання якого входить виконання захисних функцій;
  • спеціальна форма, здатна створити імідж компанії.

Другий варіант - це корпоративний одяг, і вона властива тільки певних компаніям. Але часто робочий спецодяг може мати додаткові елементи. Наприклад, дорожні служби часто використовують сигнальні жилети, до яких кріпляться світловідбиваючі смуги.

Як правильно підібрати спецодяг?

Якщо спецодяг шиється під замовлення, тут не потрібно думати над питанням, як її вибрати. Необхідно тільки подумати над її формою, кроєм, кольором, додатковими елементами. Але коли вона купується в готовому вигляді, треба враховувати різні нюанси. Наприклад, така форма буде призначатися для використання тільки в приміщенні або в ній доведеться ходити і на вулиці?

Коли вибирається спецодяг, велику роль відіграє наступне:

  • склад тканини;
  • крій та наявність зручних кишень;
  • надійність швів;
  • показник температурного режиму використання.

Але не менш важливо й те, щоб спецодяг виконувала і захисні функції. Наприклад, захищала від дощу, високих температур. Для зварювальників важливим є захист від палаючих іскор розплавленого металу, так точно і для тих, хто працює в цехах, де є доменні печі. Все це треба враховувати при виборі спецодягу.

в Все для дому Переглядів: 1201 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 30 травня 2023