Facebook

Вибираємо підвісне крісло

В середині XX століття, точніше, в 1957 році, датський дизайнер Нанна Дітзель запропонувала нове рішення організації місця для відпочинку в сучасному інтер'єрі - підвісне крісло. Перше крісло, створене самою Нанной, мало форму яйця і кріпилося канатом до сволока. Через десятиліття продовжувачі справи Нанни породили нове рішення - куля з прозорого пластика, що кріпиться на ланцюгу до стельового гаку.

Зараз різноманіття форм, матеріалів і способів кріплень підвісних крісел досить широко. Крісла ці не виходять з моди - адже вони не тільки стильно виглядають, але і дуже зручні. Тому кількість бажаючих придбати підвісне крісло здесь не зменшується, а пропозицій на ринку таких крісел стає все більше.

Як і всі геніальні ідеї, ця - дуже проста. По суті, це об'єднання ідей крісла-качалки і підвісного гамака. Любителям мірного розгойдування в улюбленому кріслі вона дозволила комфортно відпочивати під час читання або перегляду фільму, не відчуваючи себе стареньким дідусем, адже саме така асоціація прижилася щодо класичних крісел-качалок.

Підвісні крісла найчастіше виготовляють або плетеними, з лози або ротанга, або текстильними, на манер гамаків, або пластиковими, самих різних форм і розмірів. Якщо в будинку живуть люди вагою понад сто кілограмів, краще зупинитися на пластиковому варіанті - крісло прослужить довше. Втім, крісла з ротанга теж бувають розраховані на вагу до 120-150 кг. Важким людям також важливо звернути увагу на правильність встановлення, вантажопідйомність ланцюга і міцність опори, будь то гак на стелі або окрема стійка.

Для тих, хто не любить руху опори, але ідея підвісного крісла йому подобається, створені строго фіксовані моделі, що кріпляться одночасно до стелі й підлоги. Серйозним недоліком таких крісел, так само як і будь-яких підвісних крісел з кріпленням до стелі, буде їх стационарность. Якщо ви регулярно робите перестановку або мобільність меблів важлива з інших причин - вибирайте підвісне крісло на окремо стоячих стійці.

Ще одним істотним недоліком буде неможливість закріпити підвісне крісло на недостатньо надійному стелі, наприклад, натяжному або гіпсокартоном. Крім того, потрібно враховувати, що крісло займе досить багато простору, в зоні його можливого розгойдування не повинно знаходиться нестійких або крихких предметів. З тієї ж причини такі крісла не рекомендуються для малогабаритних приміщень.

в Меблі Переглядів: 1445 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022