Facebook

Вибираємо дивани для різних кімнат

Вибір дивана - відповідальний етап меблювання. Необхідно врахувати масу нюансів, щоб придбати правильну модель на довгі роки. Особливо важливо підбирати диван відповідно кімнаті, в якій він буде розташовуватися, а не навпаки. Поговоримо про варіанти диванів для кімнат різного призначення і особливості їх вибору.

Різновиди диванів для дому

Асортимент м'яких меблів багатий своєю різноманітністю. Можна знайти моделі різних конструкцій, форм, розмірів, дизайну і колірного рішення. Звичайно, основна характеристика диванів грунтується на їх формі:

  • Прямий - може бути двомісним, тримісним і чотиримісним. Легко розташовується в приміщеннях будь-якої площі і особливостей квадратури.
  • Кутовий - може бути тримісним і більш. Дозволяє доповнити кімнату максимальною кількістю посадкових місць, заощадивши при цьому корисну площу.
  • Острівний - припускає напівкруглу (або повністю круглу) форму. Часто розташовується в центрі і виступає елементом зонування.

Більшість диванів наділені механізмом трансформації, що дозволяє їм ставати зручною просторим ліжком. Такі моделі ідеально доповнять будь-яке приміщення, так як можуть використовуватися для періодичного або щоденного сну.

Серед основних видів диванів з механізмом трансформації можна виділити:

  • Розкладні - дешевые диваны , які не мають прихованих частин і легко перетворюються з сидячого в лежаче положення (книжка, клік-кляк, тік-так, єврокнижка);
  • Розгортаються - дивани, спальне місце яких приховано всередині сидіння і при необхідності розкладається вперед (американська і французька розкладачки, седафлекс);
  • Викатні - дивани, що висуваються вперед або вбік, у яких основна частина спального місця прихована під сидінням.

Дивани також відрізняються матеріалами виготовлення. Каркас з дерева або металу, пружинні дивани або моделі з пінополіуретану, оббивка тканинна або шкіряна і т.д. Однак головною характеристикою диванів для будинку є їх призначення. І для кожної кімнати в будинку воно своє.

в Меблі Переглядів: 880 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 18 травня 2022