Facebook

Сучасні види душових кабін

Перш ніж зупиниться на певній моделі, необхідно дізнатися, які саме габарити душової кабіни підходять для приміщення. Існує кілька типів обладнання, які розрізняються по конструкції і місця установки:

Цільні моноблоки збирають в заводських умовах, на місце доставляють в готовому вигляді. Їх відразу встановлюють у ванній і підключають до водопроводу і каналізації.

Деякі моделі вимагають приєднання ще й до електромережі для забезпечення додаткових функцій: гідромасажу, світлових ефектів, музичного супроводу. Також можуть оснащуватися секцією для сауни, обробленої дерев'яної облицюванням.

До речі, душевые кабины стоимость яких є досить доступною, можна придбати уже сьогодні.

Збірні пристрої доставляють у вигляді безлічі елементів і кріплення. Їх потрібно монтувати на місці за допомогою фахівця або самостійно. Для цього до набору додається інструкція по підбору і з'єднання деталей.

Зазвичай виробник пропонує повну комплектацію, але існує можливість вибору фурнітури, піддону, перегородок і сантехнічних пристроїв. Кожен елемент можна замовляти окремо.

Суміщені бокси мають такого достоїнства, як компактність, дозволяють заощадити простір, що важливо для невеликих приміщень.

Пристрої є продовженням ванній, оснащуються додаткові функції: гідромасажем, парогенератором.

Але розміри душових кабін такого типу обмежені, все залежить від параметрів площі.

Кутове обладнання не має задніх перегородок, їх функції виконують стіни. Якщо моноблочні і збірні моделі можна встановлювати в будь-якому місці, навіть в центрі приміщення, то такий душ розташовується тільки в кутку.

Він може бути поєднаний з ванною або мати власний піддон, для якого необхідна надійна гідроізоляція і нахил в сторону каналізаційного стоку. Розміщення планується в тій частині площі, яка не є прохідною. Якщо є можливість обладнати нішу, цей пристрій добре впишеться в неї.

в Сантехніка Переглядів: 3157 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022