Facebook

Шпалери для вітальні: які вибрати?

 
Шпалери у вітальні - це чудова ідея для пожвавлення цікавого дизайну інтер'єру. Вони ніколи не вийдуть з моди та спонукають до експериментів. Крім того, вони дозволяють приховати нерівності штукатурки.
 
Шпалери для вітальні - популярний сьогодні напрямок в дизайні інтер'єру. Шпалери за даним  посиланням https://vashinterier.ua/catalog/shpalery-1/prymishchennya-1/vitalnya-zal/ пропонуються в багатьох варіантах, в сучасних і привабливих кольорах, з малюнками та навіть тривимірними структурами, які збагачують композицію. Також є багато оригінальних концептів. Сучасні технології дозволяють легко наклеювати шпалери, а після їх видалення не залишається стійких слідів. Істотна зміна інтер'єру квартири здійснити нескладно і в багатьох випадках дешевше фарбування. Деякі шпалери мають настільки красивий орнамент, що нагадують твори мистецтва. І ось як їх можна уявити. Великий шматок шпалер в декоративній рамці - це оригінальна картина, яка додасть характер вітальні. Неординарного ефекту ми доб'ємося, якщо повісимо таке «полотно» на стіну, вкриту шпалерами іншого кольору.
 

Шпалери для вітальні: варіанти 

 
Традиційний спосіб укладання шпалер - наклеювання їх по всій поверхні стін. Це хороший спосіб замаскувати нерівності або дефекти штукатурки й відмінне рішення для зміни зовнішнього вигляду вашої вітальні. У цьому випадку варто вибирати досить стримані пропозиції, щоб вони не захаращували. Також можна вибрати шпалери зі звукоізоляційні властивості, які знизять акустику інтер'єру. Якщо ви хочете уникнути нудьги на великих поверхнях, варто вибрати дві теми оформлення або різні кольори шпалер. Стіни, розташовані наполовину і розділені декоративною облямівкою, виглядають елегантно і класично. Якщо малюнок на шпалерах виразний і повинен стати декоративним акцентом, найкраще класти шпалери тільки на одну стіну.
 

Як вибрати шпалери для вітальні?

 
Пам'ятайте, що:
 
  1. Більші візерунки з яскравими квітами добре виглядають у світлих і просторих інтер'єрах.
  2. Інтенсивні, темніші кольори додають інтер'єру затишної теплоти, але при цьому роблять кімнату менше.
  3. Яскраві кольори збільшують простір. Вони змушують кімнату здаватися просторіше і більше, ніж вона є насправді.
  4. У приміщеннях висотою понад 2,7 м верхній край шпалер слід наклеювати приблизно на 20 см нижче стелі, що візуально укорочує стіни.
  5. На горищі краще відмовитися від чіткого малюнка, тому що похилі стіни унеможливлять збіг малюнків в кутах, що створить оптичний безлад.
  6. Друк на рулонах не завжди однакова, вона може відрізнятися відтінком, глибиною текстури й т. д. Тому при покупці важливо звертати увагу на серійний номер. Ідентичний номер Забезпечує ідеальну сумісність.
в Облицювання Переглядів: 390 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 18 травня 2022