Facebook

Шафи-купе: особливості та переваги

 
Шафа-купе - універсальний предмет меблів, який підійде для установки в будь-якому приміщенні. Вибирати цей предмет меблів слід, враховуючи особливості приміщення, його площу і загальний стиль.
 

Конструкційні особливості та форми шаф-купе

 
Шафи-купе діляться на два види за типом конструкції - розрізняють корпусні та вбудовані моделі. Корпусний тип зазвичай привозять в готовому вигляді, а вбудовану шафу-купе необхідно монтувати безпосередньо у квартирі. Якщо ви хочете придбати шкаф купе недорого, то радимо перейти за даним посиланням, не гаючи часу.
 
Особливість вбудованих шаф полягає в тому, що конструкція не має власної задньої стінки - її роль виконує стіна в кімнаті, тому така модель підходить для приміщень з нішами або заглибленнями для економії простору. Вбудовані шафи-купе також часто не мають ні статі, ні стелі, а полиці усередині кріпляться безпосередньо до стін.
 
Корпусні моделі шаф-купе є самостійними предметами меблів і мають свої стінки, підлогу і стелю. Корпусні меблі можуть легко змінювати своє місце розташування в кімнаті, залишаючи можливість для перестановки та внесення змін в дизайн кімнати.
 
За формою шафи також діляться на кілька видів, кожен з яких має свої особливості. Прямі моделі підходять для установки в будь-яких по стилю приміщеннях, володіючи простий, досить універсальною конструкцією. Цей вид підходить для цінителів традиційних меблів. Кутові конструкції ж дозволяють заощадити простір навіть в невеликих за площею кімнатах. До відносно новим варіантам можна віднести радісно моделі - нестандартна конструкція виглядає оригінально при незмінній функціональності вироби.
 
Переваги шаф-купе:
 
  1. Установка шаф-купе гарантує економію простору завдяки розсовується дверей, при цьому для зберігання речей використовується весь його обсяг.
  2. Універсальність і багатофункціональність виробів дозволяють розміщувати будь-які предмети або вбудовувати всередину додаткові системи для зберігання.
  3. Шафи-купе можуть використовуватися для ефективного зонування простору, наприклад, в студіях.
  4. Монтаж купе з дзеркальними поверхнями дозволяє візуально збільшити приміщення, а поєднання різних кольорів або матеріалів зроблять зовнішній вигляд виробу оригінальним.
  5. Міцна конструкція забезпечує надійність і довгий термін служби цього виду меблів.
в Меблі Переглядів: 656 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022