Польский бренд Radaway відносно “молодий” – перша фабрика компанії запрацювала у 2006 році. Проте, вже за 5 років після створення душові кабіни виробництва Radaway стали популярними у всій Європі. В 2008 в Україні відкрили дочірню компанію Радавей Україна, що є наразі офіційним дистриб'ютором бренду на вітчизняному ринку. 

 

Компанія бере активну участь у найбільших та найвідоміших світових виставках сантехніки, серед котрих Mosbuild (Москва) та ISH (Франкфурт). Це дозволяє розробникам продукції Radaway підтримувати контакт з кінцевим споживачем, і, з’ясовуючи його потреби, покращувати функціонал та якість своїх виробів. Щороку компанія оновлює модельні лінійки душових кабін, дверцят, шторок та аксесуарів для ванної кімнати постійно консультуючись із покупцями.

Що варто знати про сантехнічні вироби Radaway

Всі душові кабіни Radaway, шторки та дверцята для кабін виготовляють із загартованого безпечного скла. Його товщина, залежно від моделі, до 6 мм. Загартоване скло стійке до будь-яких зовнішніх впливів, якщо ж якісь надвисокі навантаження у аварійних ситуаціях приведуть до його поломки, то воно розпадеться на досить великі сегменти майже без гострих закрайців.

Компанія використовує кілька способів обробки безпечного загартованого скла, це і різні тоновані варіанти, і “задимлена” або текстурована поверхня (в тому числі “під текстиль”) або матові. Все це можна комбінувати з найрізноманітнішими кольорами профілю чи фурнітури.

Для піддонів в душових кабінах використовується якісний акрил з антибактеріальним покриттям власної розробки а також преміальний композитний матеріал з додаванням мінеральної крихти.

Сантехніка від Радавей має ще низку переваг:

Варто додати, що компанія Radaway зараз визнана на міжнародному рівні як надійний бізнес. Зокрема, в 2014 вона отримала престижну відзнаку Діаманти Forbes 2014. Це комерційний рейтинг підприємств, до яких потрапляють лише окремі виробники. Такі, у котрі безпечно інвестувати й вони вирізняються високою рентабельністю та ліквідністю.