Facebook

Самостійне встановлення кондиціонера: чи варто це робити?

 
 
Установка кондиціонера у себе вдома чи в офісі, насамперед передбачає вибір відповідної техніки. Існує безліч різних видів кондиціонерів, найбільш популярними з яких є практичні та зручні спліт-системи, що складаються з двох елементів – зовнішнього та внутрішнього блоку, які встановлюються якомога ближче один до одного. Внутрішній блок розміщують усередині приміщення, а зовнішній - як випливає з назви - зовні будівлі, з іншого боку стіни.
 
 

Установка кондиціонера своїми руками: проблеми

 
Хоча, теоретично, встановити кондиціонер самостійно можна, але все ж таки краще довірити це завдання фахівцеві. Для цього радимо перейти за посиланням https://climatbud.com.ua/ua/uslugi/montazh-konditsionerov.html, не гаючи часу. Насамперед для правильного монтажу потрібні професійні інструменти та досвід, щоб при роботі не пошкодилася будівля, а кінцевий результат виглядав естетично.
 
Проблем із самостійною установкою кондиціонера може бути більше або менше – все залежить від знань та досвіду установника, а також кількості та типу наявних у нього інструментів.
 
Другим дуже важливим моментом є забезпечення герметичності мідних труб, якими циркулює холодоагент і які з'єднують внутрішній і зовнішній блоки. У більшості випадків магістраль обрізають неправильно і вона виходить дуже коротка або дуже довга.
 
Ще один крок, який не можна пропустити - видалення повітря та вологи з магістралі. Для цього використовується спеціальний насос, який при підключенні на певний проміжок часу створює своєрідний вакуум. Це гарантія довготривалої та безвідмовної роботи системи.
 
Крім того, необхідно пам'ятати, що зовнішній блок має відносно велику вагу і вимагає установки або підвішування на спеціальні кронштейни та використання відповідних елементів кріплення. Також може бути проблематично зробити отвір у зовнішній стіні будівлі (особливо якщо вона зроблена, наприклад, з великої плити).
 
 

Професійна установка - запорука якості та гарантії

 
Самостійне встановлення кондиціонера має ще один серйозний недолік - це втрата гарантії на куплений кондиціонер. Як правило, виробники кондиціонерів пропонують на пропоновану продукцію гарантію на кілька років. Користувач може бути впевнений, що будь-які збої, що передбачені гарантією (які відбуваються в гарантійний період) будуть усунуті без додаткових витрат.
 
Послуги з встановлення кондиціонерів коштують не дуже дорого, хоча слід зазначити, що прайс-листи монтажних компаній значно різняться. Ціна на встановлення кондиціонера залежить від багатьох факторів.
 
Важлива відстань між внутрішнім та зовнішнім блоком кондиціонера. Якщо вони розташовані на одній стіні, ціна та час монтажу зводяться до мінімуму. На жаль, така ситуація трапляється рідко.
 
Ще одним елементом, що впливає на ціну установки кондиціонерів, є відстань між внутрішнім та зовнішнім блоком. Чим більша відстань, тим довшою буде магістраль, і тим вища ціна. Іноді є потреба додатково знімати склопакет або використовувати сходи для того, щоб спростити доступ майстра до підвішування блоків.
 
Ми рекомендуємо вам скористатися досвідом та навичками команди спеціалістів. Професійні фахівці встановлюють кондиціонери лише за кілька годин. Складання завжди якісне і з дотриманням гарантійних вимог від виробника.
в Інженерні системи Переглядів: 147 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 19 серпня 2022