Warning: session_start(): open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_jrhja8rk7hmbaceais8igc9l10, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/megabo02/phinist.net/www/libraries/joomla/session/session.php on line 665
Сайдинг: сфера застосування і переваги - Phinist

Facebook

Сайдинг: сфера застосування і переваги

 
Особливу нішу серед різноманіття оздоблювальних матеріалів займає сайдинг. Популярність його пояснюється досить невисокою ціною, що в поєднанні з великим вибором кольору і текстури є привабливим фактором для клієнтів.
 

Сфера застосування і переваги сайдингу

Застосування сайдингу в основному зводиться до обробки всіляких муніципальних установ і споруд приватного типу. Відносно невисока ціна матеріалу робить його найбільш оптимальним варіантом, якщо потрібно заощадити. Перевагами матеріалу можна вважати:
 
• Опірність деформації;
• Гідрофобні властивості та стійкість до перепаду температур;
• Несприйнятливість до грибка;
• Невисока ціна і швидкий монтаж.
 
Декоративні елементи сайдингу виготовляються з полівінілхлориду. На етапі виробництва до суміші додаються спеціальні синтетичні присадки, які значно збільшують стійкість матеріалу до механічних пошкоджень, а також роблять стійким до підвищеної вологості повітря.

Монтаж сайдингу

До головних особливостей обробки відноситься варіативність монтажу. Сайдинг 3,6 метра длины можна розташовувати як вертикально, так і по горизонталі, при цьому технологія кріплення особливо не відрізняється.
 
Установка відбувається за допомогою використання кріпильних і добірних елементів. Додаткові аксесуари виготовляються з алюмінієвого або пластикового профілю.
 
При організації оздоблення фасаду будівлі, в комплектацію сайдингу можуть входити ПВХ укоси, водостоки та лиштви. Елементи використовуються в разі, якщо сайдинг наноситься на хитромудру поверхню, що має багато виступів і кутів.

Кутові елементи

За допомогою кутових елементів сегменти сайдингу надійно кріпляться один до одного, а акуратні молдинги посприяють гармонізації стилістики сайдингу із загальною композицією екстер'єру.
в Облицювання Переглядів: 477 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 26 червня 2022

Warning: Unknown: open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_jrhja8rk7hmbaceais8igc9l10, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/megabo02/.system/tmp) in Unknown on line 0