Facebook

Ремонт в новобудові від компанії «Дімар»: основні етапи

 

Майже кожному покупцю житла в новобудові доводиться мати справу з необхідністю проведення ремонту. Навіть приміщення з чистовою обробкою найчастіше вимагають доробок, а в деяких випадках – повного перетворення згідно з побажанням власників щодо якості матеріалів та колірної гами. Перш ніж приступати до робіт, варто розібратися, з чого починається оздоблення квартири з нуля в новобудові. Грамотний підхід до організації ремонту стане запорукою його довговічності та комфортного проживання у будинку.

 

Етапи ремонту в новобудові

Послідовність ремонту залежить від того, в якому вигляді забудовник здав будинок – з чорновими, передчистовими або чистовими оздоблювальними роботами. Якщо йдеться про чорнове оздоблення квартири-новобудови від компанії https://dimar.com.ua/, то в ремонт можуть входити такі етапи:

  1. Розробка дизайн-проєкту. З його допомогою можна чітко уявити весь фронт майбутніх робіт і побачити, якою буде квартира після оздоблення. Проєкт допоможе мінімізувати витрати, грамотно реалізувати функціонал, а також отримати комфортне та красиве житло, яке подобатиметься всім членам сім'ї.
  2. Перепланування. На наступному етапі виконують знесення непотрібних перегородок або зводять нові. При серйозному переплануванні знесення або зведення перегородок слід узгодити у відповідних інстанціях.
  3. Комунікації. Перед прокладанням електропроводки складають її детальну схему та виконують розмітку на поверхнях стін та стель. Далі проводять кабелі, монтують розетки та вимикачі. На цьому етапі займаються сантехнічними роботами.
  4. Заміна вхідних дверей. Необхідність встановлення нових дверей визначається власником. Якщо він вирішив провести заміну, краще це зробити до проведення штукатурних робіт.
  5. Вирівнювання поверхонь. При покупці житла з чорновим оздобленням власнику дістаються голі стіни, які слід оштукатурити та прошпаклювати. Після стін та стель переходять до підлоги та виконують стяжку.
  6. Фінішне оздоблення. По завершенні чорнових робіт роблять фінішне оздоблення з фарбуванням поверхонь, укладанням покриття для підлоги, наклеюванням шпалер та інше.

На останньому етапі залишиться лише оформити житло згідно з дизайн-проєктом від компанії «Дімар» - розставити меблі, прикрасити кімнати текстилем та елементами декору. Після цього можна в'їжджати у квартиру та святкувати новосілля.

Скільки часу потрібно на ремонт новобудови?

Самостійний ремонт новобудови може тривати роками, але якщо звернутися за допомогою до професіоналів, роботи не займуть багато часу. Точні терміни залежать від площі житла, типу оздоблення, особливостей планування та дизайн-проєкту. Так, косметичний ремонт однокімнатної квартири займає в середньому 30–35 днів, а капітальний – від 60 до 70 днів.

Якщо вам потрібний першокласний ремонт новобудови з нуля, перейдіть за посиланням dimar.com.ua/repairs/renovation-in-the-new-building.html і скористайтесь допомогою спеціалізованої компанії, де працюють досвідчені фахівці, які підготують унікальний дизайн-проєкт з урахуванням усіх ваших побажань та уявлень про комфорт.

в Все для дому Переглядів: 126 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 лютого 2023