Facebook

Плити перекриття і їх види

На сьогоднішній день досить складно уявити собі зведення багатоповерхової споруди, в якому не використовуються плити перекриття. Саме вони забезпечують підвищення міцності будови, а також забезпечують зведення необхідної кількості поверхів. Подібні плити виступають в якості несучих конструкцій, розташованих горизонтально. Варто пам'ятати про те, що вибір відповідного розміру і міцності плит багато в чому забезпечує довговічність конструкції.

 

Ребриста конструкція являє собою монолітну плиту, яка має поздовжнє ребро жорсткості на бічних поверхнях. Воно являє собою опорний елемент. Вся інша конструкція також оснащена допоміжними ребрами. Вони виконані у вигляді спеціальної решітки.

Використання даного виду перекриттів поширене завдяки чудовим несучим показниками, при цьому, маса плити порівняно невелика. Дана можливість забезпечує використання подібних будматеріалів в тому випадку, коли необхідно перекрити великий отвір. Завдяки великим розмірам подібна конструкція відрізняється економічною доцільністю, а також більш простим і швидким процесом монтажу.

Загальна чи монолітна плита являє собою плоску панель, доповнену армуванням. У більшості випадків вони відрізняються порівняно невеликими розмірами. Найчастіше вони застосовуються при створенні перекриттів між поверхами, а також можуть бути використані в якості покрівельного підстави для простого споруди. Їх виробництво виконується на об'єкті. Опалубка оснащується арматурою, яка не повинна бути помітна на поверхні виробу. Після цього відбувається заливка підготовленого бетону. Після повного застигання розчину плиту можна починати експлуатувати. Завдяки використанню спеціальних добавок подібна конструкція може обзавестися додатковими якостями. Наприклад, можна отримати водонепроникну плиту, або виріб, що не сприйнятливе до перепадів температури. Завдяки створенню плити безпосередньо на будівельному майданчику забезпечується істотна економія коштів і часу.

в Все для дому Переглядів: 1779 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022