Warning: session_start(): open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_8hvc0ks1q40u4roklh1lh9c553, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/megabo02/phinist.net/www/libraries/joomla/session/session.php on line 665
Переваги та особливості терасної дошки - Phinist

Facebook

Переваги та особливості терасної дошки

 
 
До матеріалу для покриття підлоги на терасі висуваються особливі вимоги. Він повинен бути міцним, довговічним, недорогим і екологічно чистим. Цим критеріям відмінно відповідає терасна дошка (декінг), яка об'єднує в собі всі сильні сторони натурального дерева і полімерних матеріалів.
 

Переваги терасної дошки

 
Декінг володіє великою кількістю переваг, якщо порівнювати його з іншими матеріалами. До основних з них можна віднести наступні пункти:
 
1. Вологостійкість. При зберіганні в дощовий період терасну дошку, на відміну від натуральної деревини, не потрібно ховати або чим-небудь накривати. Полімери, які використовуються для виробництва декінга, не дають матеріалу вбирати вологу.
2. Стійкість до перепадів температури. На звичайних дошках при різких перепадах температури починають утворюватися тріщини і відколи. У терасної дошки ж цей недолік відсутній.
3. Морозостійкість. Даний параметр дозволяє використовувати декінг при облаштуванні тераси навіть в самих північних частинах країни.
4. Безпека. За декінг можна спокійно ходити босоніж, не боячись при цьому отримати скалку. Крім цього, його поверхня надійно захищена від відколів і подряпин.
5. неслизьку поверхню. Декінг має рифлену поверхню, завдяки чому по ньому можна не побоюючись ходити навіть під час дощу. Разом з цим вологостійкість матеріалу захищає його від утворення полою в зимовий період.
6. Стійкий колір. Декінг не боїться впливу сонця і не втрачає свій початковий колір протягом довгого періоду експлуатації.
7. Довговічність. За умови правильної установки декінг прослужить близько 50 років.
 

Особливості догляду

 
Декінг невибагливий і простий в експлуатації, проте навіть він потребує правильного догляду. Щоб террасная доска Харьков завжди виглядала як нова, її потрібно своєчасно очищати від різних забруднень:
 
1. Плям жиру. Жирові плями прибираються з поверхні декінга за допомогою миючих засобів з знежирюючим ефектом. Важливо своєчасно змити засіб з поверхні покриття великою кількістю води.
2. Іржі. Для видалення слідів іржі відмінно підійдуть засоби для чищення з відбілюючими компонентами. Щоб на барвистій дошці не утворилася корозія, слід запобігати її тривалого контакту з металевими виробами.
3. Снігу. Для прибирання снігу з декінга найкраще використовувати пластикову лопату. Металева лопата може залишити подряпини на покритті.
в Облицювання Переглядів: 323 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 26 червня 2022

Warning: Unknown: open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_8hvc0ks1q40u4roklh1lh9c553, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/megabo02/.system/tmp) in Unknown on line 0