Facebook

Переваги та особливості хімчистки ковроліну

 

Ковролін - красиве і функціональне покриття для підлоги, яке ідеально підходить для обробки житлових кімнат, номерів готелів, кінозалів і невеликих офісів. Однак попри всі свої позитивні якості він може створювати й деякі незручності під час прибирання.

 

Якщо паркет, ламінат і лінолеум можна просто помити або протерти, а килим згорнути й здати для чищення, то ковролін зняти не вийде. Для цього доведеться виносити меблі та демонтувати плінтус. Але це покриття теж потребує регулярного чищення, тому для цього слід звертатися в клінінгову компанію, перейшовши за даним посилання https://www.moi-divan.kiev.ua/service/himchistka-kovrolina/, адже цей крок позбавить багатьох незручностей і турбот, дозволить не відволікатися від справ.


Переваги хімчистки ковроліну

Професійна хімчистка ковроліну в Києві набагато ефективніша за самостійні спроби приведення покриття в порядок. Фахівці клінінгової служби застосовують ефективну хімію для загального чищення та виведення застарілих плям. Також вони використовують особливе обладнання та прилади, недоступні пересічним громадянам. Основні переваги звернення до професіоналів такі:

  • фахівці розпочинають процедури з огляду та ретельної підготовки, оцінюючи особливості матеріалу та ступінь забруднення;
  • після огляду підбираються необхідні ефективні хімічні речовини;
  • розпилення засобів, обробка плям, збирання сухого сміття, безпосередньо чищення та розчісування ворсу проводиться спеціальним технічним обладнанням.

Кваліфіковані працівники витрачають на процедуру мінімум часу. Якщо порівняти із самостійними спробами почистити покриття, вигода звернення до клінінгової компанії очевидна. Можна спробувати в домашніх умовах почистити килим невеликого розміру, але ковролін так очистити не вийде. Він вимагає особливого підходу та обробки важкодоступних місць.


Особливості хімчистки ковроліну

Сучасне комфортне покриття знайшло широке застосування майже повсюдно. Ковролін використовується при облаштуванні житлових кімнат, офісних приміщень, кінотеатрів та спортивних залів. Кожне приміщення має свої особливості, що враховуються при обробці:

 

  1. Ковролін найчастіше має натуральний склад, тому він легко забруднюється шерстю домашніх вихованців, слідами їх лап і навіть продуктами життєдіяльності. Клінери при обробці такого покриття використовують речовини, що знищують неприємні запахи та застарілі плями. Домашній ковролін має високий ворс, який після всіх процедур ретельно розчісується.
  2. Офісний ковролін витримує велике навантаження і вимагає більш частого та інтенсивного чищення. Найчастіше матеріал має у складі синтетичне волокно, яке вимагає спеціальної хімії, яка прибирає також сліди кави та чаю.
  3. Ковролін у готельних номерах багато в чому схожий на домашні покриття, але відчуває на собі щоденне інтенсивне прибирання. Процедура чищення також спрямована на усунення неприємних запахів та очищення від плям. Часто буває так, що люди ставляться до готельної обробки не так дбайливо, як до домашньої.
  4. Ковроліну в кінозалах доводиться страждати від вуличного бруду, слідів від напоїв і сміття від попкорну або насіння. Покриття часто вимагає інтенсивного чищення.
  5. Спортивне покриття має очищатись дбайливими гіпоалергенними речовинами, щоб не викликати негативних реакцій у відвідувачів тренажерних залів. Під час фізичних навантажень спортсмени глибоко вдихають повітря, тому пил або залишкові явища від хімії неприпустимі.

Будь-яке з перерахованих приміщень передбачає велику кількість меблів або обладнання, тому самостійно упорядкувати міцно зафіксоване ворсове покриття буде складно. Тому найкращим рішенням у цій ситуації буде звернення до клінінгової компанії, співробітники якої за допомогою спеціальних засобів та обладнання зможуть знищити бруд навіть у важкодоступних місцях. Кращих результатів можна досягти тільки за професійного підходу, коли не просто видаляється пил і легкі забруднення, а й плями від лакофарбових виробів, харчових продуктів та слідів життєдіяльності домашніх тварин.

Співпрацювати з клінінговою компанією дуже вигідно, тому що можна не відволікатися від роботи та особистих справ, довіряючи чищення професіоналам. Багато організацій йдуть на те, щоб укласти договір на постійній основі, що гарантуватиме підтримку чистоти покриття регулярними процедурами. Якісна хімчистка ковроліну сприяє ліквідації забруднень не тільки у верхньому шарі матеріалу. Воно дозволяє повністю обробити покриття у глибині ворсу, позбавляючи його від бактерій та мікробів.

в Все для дому Переглядів: 87 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 лютого 2023