Facebook

Переваги та недоліки теплої підлоги

Тепла підлога з'явився на будівельному ринку відносно недавно, але вже встиг завоювати популярність у споживача. Даний джерело тепла легко монтується, коштує недорого, він практичний в використання і допомагає зробити умови проживання в квартирі або будинку ще більш комфортними.

На даний момент існує кілька різновидів теплої підлоги:

  • електрична система;
  • гріючий кабель;
  • нагріває мат
  • інфрачервоний обігрів.

Складно сказати, який з перерахованих різновидів теплої підлоги краще, адже у кожного з них є як свої недоліки, так і свої переваги, кожен з них призначений для певних умов. До всього іншого, все залежить від індивідуальних переваг.

Зауважимо, що на сайті https://hot-floor.com ви можете придбати якісну систему теплої підлоги швидко та вигідно.

Переваги теплої підлоги

Що стосується водяної теплої підлоги, то такий спосіб вважається досить економічним. Він не вимагає великих витрат, так як нагрівальні елементи приєднуються до центрального опалення. Таку систему можна поєднувати з будь-яким підлогою, і до того ж, вона екологічно безпечна. Водяна тепла підлога найвигідніше монтувати на великих площах, так як в такому випадку помітно економиться споживання енергії.

Не потрібно думати про систему опалення, якщо мова йде про електричний теплому поле, який з легкістю монтується в будь-якому приміщенні. Витрати на обігрів, за допомогою такого елемента невеликі. Вони не більше ніж при використанні електричного побутового приладу. Крім цього, в будь-який час року можна без праці регулювати температуру, і підтримувати відповідний клімат. Потрібно додати, електричний тепла підлога відрізняється тривалим терміном експлуатації.

Звичайно, подібне обладнання не позбавлене недоліків. Наприклад, у випадку з водяним теплою підлогою, не можна виключати можливість протікання. Через низьку якість води, система може виявитися марною, та й до того ж, отримати дозвіл на монтаж такої установки в квартирі багатоповерхового будинку проблематично. В цей же час електричний тепла підлога може деформувати поверхню підлоги, може створювати незначне електромагнітне поле. До того ж, забороняється прокладати електричну теплу підлогу поблизу сантехніки.

в Все для дому Переглядів: 1154 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022