Warning: session_start(): open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_lt4ljj4fimq0h4grndlh2ncko6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/megabo02/phinist.net/www/libraries/joomla/session/session.php on line 665
Переваги машинної штукатурки - Phinist

Facebook

Переваги машинної штукатурки

 
Для того щоб вирівняти та захистити стіни будівлі від негативного впливу механічних і природних явищ, будівельники покривають їх шаром штукатурки. Розчин дозволяє приховати численні декоративні дефекти, які ні в якому разі негативно не впливають на міцність будівлі в цілому. Але, ручна праця забирає багато часу. Саме для цієї мети будівельні компанії стали застосовувати професійну техніку, здатну значно зменшити час на штукатурку стін.
 
Для механізованої роботи застосовують спеціальні суміші, за вартістю навіть нижче, ніж приготовані для ручної праці. Під час приготування суміш насичується повітрям, що теж позитивно впливає на якість. До основних переваг машинної штукатурки варто віднести:
 
  • Нанесення досить товстого шару, аж до 70 міліметрів за один раз.
  • Монолітний шар по значній поверхні виключає появу тріщин в процесі висихання.
  • Штукатурна суміш міцніше тримається за бетонну або цегляну підставу. Вистрілює під тиском, вона глибоко проникає в найдрібніші нерівності і чіпко тримається за них.
  • Головна перевага - швидкість виконання робіт без погіршення фінальної якості в 5-6 разів вище, в порівнянні з ручною працею.
 
Важливо: єдиною особливістю такого виду нанесення розчину є вартість устаткування, і необхідність підтримки його в ідеальній чистоті. Якщо вас цікавить машинна штукатурка, то радимо перейти на сайт https://samdom-shtukatur.com.ua/ вже зараз.

Штукатурні станції та інструменти

 
Весь асортимент устаткування, що випускається можна розділити на дві великі групи: зі шнековим і пневматичним приводом. У першому випадку вартість станції досить висока, але вона самостійно змішує суміш і подає її під тиском у розпилювач.
 
Серед пневматичних пристроїв варто виділити хопер ківш. Максимально простий в конструкції, він дозволяє за короткий час наносити значні обсяги штукатурки. Моделі штукатурних ковшів включають деякі відмінності. Суміш готується окремо, і для роботи з хопером потрібно джерело стисненого повітря. Але, з подальшою роботою може впоратися навіть одна людина. Інша бригада може сконцентрувати зусилля на вирівнюванні стін ручним інструментом.
 

Нанесення розчину на поверхню

 
Перед тим як приступити до виконання послуги, необхідно переконатися, що умови відповідають мінімальним нормам. Температура навколишнього повітря і стін повинна бути вище +5 градусів. Вологість не перевищувала 65%. Поверхня стін попередньо підготовлена ​​і очищена від залишків пилу.
 
Сам процес нанесення гранично простий. Досить щоб подає пристрій знаходився в межах 10-30 см від вертикальної поверхні. Наносити необхідно з кутів, просуваючись до центральної частини стіни. Наступний шар повинен трохи перекривати попередній, для більшої надійності і міцності штукатурки.
 
До речі, для нанесення декоративних сумішей також застосовуються штукатурні станції і їхні молодші брати - хопер ковші. Але якщо придбання станції для кого-то недоцільно, то універсальний штукатурний ківш доведеться дуже до речі, т. к. Коштує набагато дешевше станції, а виконує багато функцій.
 
Таким чином, ми бачимо, що наносити розчини нам допомагають різні інструменти і це значно економить час. Але, тим не менше, на якість ремонту впливає суворе дотримання технології. Все повинно бути за правилами, тоді результат буде хорошим.
в Облицювання Переглядів: 401 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 26 червня 2022

Warning: Unknown: open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_lt4ljj4fimq0h4grndlh2ncko6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/megabo02/.system/tmp) in Unknown on line 0