Facebook

Особливості вирощування горіхів

 
 
Волоські горіхи, фундук і мигдаль вважаються улюбленими ласощами багатьох поціновувачів горіхів, враховуючи їх склад і наявність великої кількості корисних мікроелементів, а також безлічі вітамінів. Горіхи мають не тільки особливий смак, але й приносять велику користь здоров'ю, тому вживати їх потрібно обов'язково, причому робити це варто регулярно, щоб постійно поповнювати організм запасом поживних речовин. 
 

Вирощувати горіхи можна і на власних ділянках. Для цього необхідно придбати саджанці цих дерев, перейшовши за даним посиланням https://sadubykovunu.com.ua/sazhency-greckogo-oreha-funduka-mindalya/, і посадити їх у відкритий ґрунт навесні або восени, заздалегідь підготувавши ґрунт. Вже через 3-6 років після посадки саджанців дерева здатні давати перші плоди. Причому щорічно одне дерево може давати до 8-10 кілограмів горіхів. Однак, для цих цілей за ним потрібно регулярно доглядати, проводячи всі роботи так, як належить.

 
Горіхові культури зазвичай відносять до довгожителів. Вони можуть безперешкодно переносити суворі зими й не бояться морозу. З кожним роком вартість горіха тільки зростає, тому його можна вирощувати не тільки для себе, а й на продаж, отримуючи тим самим добрий варіант швидкого заробітку, не прикладаючи для цього багато зусиль та часу.
 

Особливості вирощування горіха

 
При вирощуванні горіха слід враховувати кілька основних моментів:
 
  • Особливість ґрунту, який використовується для вирощування дерев;
  • Особливість розташування самої ділянки;
  • Певна віддаленість дерев один від одного;
  • Оптимальний клімат (неспекотне літо та м'яка зима).
 
Якщо було прийнято рішення посадити на ділянці горіх, то перш за все потрібно відштовхнутися від того, який був обраний і вивчити всі нюанси та особливості його вирощування. При виникненні складнощів можна в мережі вивчити масу відповідної інформації або поспілкуватися з фахівцями, які знаються на цьому питанні й можуть проконсультувати покупця. Розповівши все, що стосується покупки тих чи інших саджанців, щоб вони точно прижилися і були міцними, вже через пару років, почавши приносити хороший урожай, щорічно збільшуючи його кількість, радуючи власника. Наприкінці треба додати, що для посадки будь-якого горіха потрібен певний тип ґрунту і цей момент потрібно враховувати.
в Все для дому Переглядів: 73 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 лютого 2023