Facebook

Особливості кухні в стилі неокласика

 
Неокласичний інтер'єр поєднує в собі традиції минулого і сьогодення. При облаштуванні подібних приміщень використовують стилістичні прийоми ретро, ​​що поєднують в собі риси традиційного оформлення з сучасними технологічними досягненнями.
 
Виникнення неокласицизму в дизайні інтер'єру відносять до першої половини XX століття. Він увібрав в себе традиції класичного оформлення і мінімалізму. До особливостей даного стилістичного оформлення слід віднести: вишуканість, практичність і благородну лаконічність. Замість поверхневої декоративності в його дизайні гармонійно поєднуються функціональність і раціональне облаштування простору.
 
До речі, замовити кухню в неокласичному стилі радимо на сайті компанії kuhni.top вже зараз.
 
Інтер'єр в неокласичному стилі привабливий у багатьох відношеннях. Він втілює традиційний дизайн в його сучасному розумінні, Стиль ідеально підходить для облаштування просторих кухонь.
 
Для неокласичного інтер'єру нехарактерна економія коштів. Разом з тим, це виправдовує бездоганний кінцевий результат, примітний якісною обробкою приміщення, здатної прослужити своїм власникам довгі роки.
 
Інтер'єр в неокласичному стилі відрізняється практичністю, а також бездоганним зовнішнім виглядом, в поєднанні із затишною атмосферою перебування. Його дизайн примітний особливою гармонією. Подібний спосіб облаштування воістину універсальний і здатний бути привабливим для людини незалежно від віку.
 
Особливості неокласичного дизайну:
 
 1. Вишукана обстановка, з переважанням прямолінійних форм.
 2. Обмежена кількість декоративних аксесуарів.
 3. Гармонійні пропорції.
 4. Елегантна палітра колірних тонів.
 5. Присутність декоративних елементів в єгипетському стилі.
 
Неокласичний стиль не накладає строгих обмежень на використання матеріалів та можливості реалізації дизайнерських ідей.
 
При виборі даного стилю не допускається:
 
 • Вибір покриття на основі лінолеуму або ДВП.
 • Активне використання світлодіодного підсвічування.
 • Використання пластикових панелей в обробці.
 • Включення в інтер'єр відкритих стелажів.
 
Стиль найзручніше реалізувати в приміщенні квадратної і прямокутної конфігурації. Разом з тим, дане облаштування може бути використано і в інтер'єрі багатокутної форми.
 

Планувальні рішення неокласичного стилю:

 
 1. Оптимальне рішення інтер'єру в неокласичному стилі являє собою кухню, об'єднану з вітальнею. У цьому випадку приміщення візуально ділиться на дві функціональні зони. Наявність високої стелі є неодмінною умовою даного виду облаштування.
 2. Традиційний спосіб оформлення кухонної зони передбачає її розміщення у центральній частині приміщенню. Над нею необхідно помістити елегантну люстру.
 3. Кухонний гарнітур слід розташовувати вздовж площини стіни.
 4. Поділ простору виробляють за допомогою використання барной стійки. Коли кухня візуально розділена на зони слід змістити область приготування їжі в сторону (але не в кут).
 5. У разі, коли конфігурація кімнати багатокутна, необхідно включити в інтер'єр такі традиційні архітектурні елементи, як: колони, а також конструкції арочної форми, виконані з листів гіпсокартону.
 
У разі грамотного підходу до дизайну приміщення, неокласична кухня здатна зберігати бездоганний зовнішній вигляд довгі роки.
в Все для дому Переглядів: 260 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 19 серпня 2022