Facebook

Основні види теплоізоляційних матеріалів

Монтажна піна досить затребувана в будівельній сфері та необхідна для скріплення різноманітних конструкцій, видалення різноманітних дефектів на поверхнях.

 

За консистенцією, така піна рідка і поміщена в туб-олівець. Після її видавлювання, потрапляючи у певні порожнечі, вона поступово набухає та заповнює їх. Такий ефект виникає за рахунок зовнішнього впливу вологого повітря. Потім піна твердне буквально за пів години. Коли процес затвердіння повністю завершується, можна за допомогою ножа усунути надлишки і все зрівняти.

Крім монтажної піни, є ще деякі види ізоляційних матеріалів, наприклад, пінопласт. Даний процес необхідний для того, щоб захистити приміщення від шумів, що йдуть ззовні і чим вони голосніше, тим сильніше буде потрібно звукоізоляція. А пінополіуретан, або пробка, має всі необхідні для цього показники, тобто. поглинаючою здатністю та товщиною більше одного сантиметра. Такий матеріал здебільшого укладається у проміжки між гіпсокартонними листами.

При виборі пінопласта для утеплення фасаду, важливо враховувати середню зимову температуру. Якщо не вдаватися в складні арифметичні формули, визначити оптимальну товщину пінопласту можна виходячи з географічного положення.

Пінопласт для фасаду

А щоб не допустити агресивної дії на матеріали надлишок вологи, потрібна гідроізоляція. Адже пари можуть надходити не лише зовні, а й відходити від статі, а також інших об'єктів користування. В основному таким матеріалом стає плівка. Її прокладають у тих місцях, де потрібен такий захист від руйнування. Так, при монтажі даху обов'язково потрібна присутність гідроізоляції. Існує ще ряд робіт, де це просто потрібно обов'язково.

Для посилення теплопровідних функцій стін ще потрібно зробити утеплення. Така маніпуляція у процесі будівництва дасть можливість реально заощадити на матеріалах. Згідно з усіма вимогами ГОСТу, товщина стіни в цегляному будинку має бути не менше одного метра. Якщо будинок має лише один поверх, то немає особливої ​​потреби викладати такі товсті стіни. Тому збільшити їх товщину можна за рахунок утеплювача.

Коли ви вибираєте вид утеплювача, треба звернути особливу увагу на рівень теплопровідності. Чим вона нижча, тим більше тепла залишається всередині і не йде в порожню назовні. Саме в цьому випадку можна заощадити на кількості будівельних матеріалів, що використовуються.

Щоб довгий час утеплювач не руйнувався, потрібно вибирати більш високу гідрофобність. Коли цей показник високий, то й матеріал не так сильно вбирає вологу.

 
 
 
в Все для дому Переглядів: 133 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022