Facebook

Основні переваги матової натяжної стелі

 
Натяжні стелі - практичне і універсальне рішення для внутрішньої обробки приміщень. Такі плівки органічно вписуються в дизайн житлових і комерційних приміщень, цікаво поєднуються з будь-яким інтер'єром. Завдяки фактурі, покриття точно імітує оштукатурену або побілену поверхню, тому матеріал ідеально підходить для класичних інтер'єрних рішень. Крім того, плівка не ​​створює глянцевих відблисків, які дратують багатьох домовласників.
 

Конкурентні переваги

 
Як і інші види натяжних покриттів, матові стелі встановлюються без попередньої підготовки підстави, при цьому надійно приховує дефекти плити перекриття і підвісні інженерні комунікації. Однак на відміну від інших плівок, є у матових стель свої, індивідуальні переваги.
 
Сюди відносяться такі моменти:
 
 1. Універсальний стиль. Матові стелі цікаво поєднуються з будь-якими дизайнерськими стилями. З огляду на, що термін служби такого покриття в середньому становить 10 років, власникові не доведеться міняти стелю, якщо він зробить в кімнаті ремонт.
 2. Ненав'язливість. На відміну від глянцевих покриттів, такі стелі не привертають увагу, що ні створює складнощів у виборі відповідного дизайну. Крім того, плівка невимоглива до розмірів приміщення.
 3. Безмежні можливості для дизайну. Саме матові покриття найчастіше використовуються для нанесення фотодруку. Наприклад, таку фактуру часто використовують для натяжних стель «зоряне небо».
 4. Простота в догляді. Матові плівки просочуються спеціальними складами, що володіють антистатичними властивостями. На таких покриттях не скупчується пил, і проводити прибирання можна сухою або вологою ганчіркою.
 
Завдяки перерахованим особливостям, матові стелі вважаються одними з найпопулярніших на ринку натяжних покриттів. Якщо ви хочете розрахувати вартість матової натяжної стелі і замовити замір, то радимо перейти на сайт restroy-potolok.kz вже зараз.
 

Різновиди

 
Матові покриття доступні у двох варіантах виконання: ПВХ-плівка з полівінілхлориду або тканинна основа, яка робиться з переплетених поліестерових ниток. У кожного варіанту є свої особливості, які потребують детального розгляду.
 
Плівкові стелі:
 
 • Установка - з температурним вплив клиновим або гарпунним способом;
 • Ширина - залежить від виробника, тому може варіюватися в межах 2-5метров;
 • Вологостійкість - абсолютна, покриття витримує тиск води в співвідношенні 100 літрів на квадратний метр поверхні;
 • Міцність - легко пошкоджується гострими предметами;
 • Повторне використання - можливо, якщо стеля встановлений з використанням гарпунного профілю;
 • Умови використання - тільки в опалювальних приміщеннях при температурі вище +6 градусів.
 
Тканинні стелі:
 
 • Установка - без температурного нагріву клиновим способом;
 • Ширина - не менш 5 метрів: безшовне покриття;
 • Влогоустойчівость - пропускають воду;
 • Міцність - висока, не бояться випадкових пошкоджень;
 • Повторне використання - не передбачено;
 • Умови експлуатації - можуть встановлюватися в неопалюваних приміщеннях.
 

Особливості вибору

 
При виборі матового натяжної стелі завжди враховуються особливості матеріалу. Наприклад, плівка ставиться тільки в житлових приміщеннях. Тканинні полотна можуть монтуватися навіть всередині дачних будиночків, які використовуються сезонно. На відміну від плівки, такий матеріал не деформується в умовах низьких температур. Однак варто тканинне покриття дорожче, ніж ПВХ.
 
Колір покриття підбирається з урахуванням загального інтер'єру приміщення. Матові покриття представлені 10 основними відтінками, тому підібрати стеля зазвичай не складає особливих труднощів. Покриття можуть встановлюватися в кімнатах, спальнях, ванних і кухнях. Непогано виглядають в багаторівневих і комбінованих стельових конструкціях.
в Облицювання Переглядів: 419 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022