Facebook

Нові меблі – нове життя?

Завжди, коли хочеться певних зрушень та чогось нового у житті, людина прагне змінити або свою зовнішність (перефарбувати волосся, змінити зачіску чи стиль одягу), або своє оточення. Будь то люди, чи обстановка – як зараз кажуть, змінити картинку особистого простору. І не обов`язково при цьому їхати за кордон та кардинально змінювати вигляд за вікном. Достатньо оновити звичний інтер`єр вдома, переклеїти шпалери, придбати новий килим, на який давно споглядали у магазині, або придивитись нові меблі. Частіше за все, до меблів черга доходить лише тоді, коли попередні виходять з ладу та вже не можуть виконувати своїх основних функцій.

 

Якщо провести самостійний аналіз облаштування квартир та приватних будинків у периферійних містах, то близько 70-80% помешкань досі з частиною радянських меблів, які були придбані ще 35-40 років тому. Вони оновлюються поступово, оскільки у людей немає можливості зробити комплексний ремонт одразу, разом із закупкою повністю нових меблів.

Ми пропонуємо починати з невеличких вкладень у корпусні меблі, проте, це значно покращить ваш побут та зробить інтер`єр більш стильним та сучасним. Припустимо, шафа-купе під замовлення коштує недорого, порівняно із кухнею, зате здатна повністю змінити зовнішній вигляд вашої кімнати у кращу сторону.

Громіздкі розпашні шафи на всю стіну давно відійшли у минуле, а на їх місце прийшли мінімалістичні шафи-купе від виробника. Вони можуть бути з різноманітним дизайном розсувних дверей:

  • повністю з ДСП (гладке полотно, замовник обирає текстури та відтінки ДСП на свій смак);
  • із дзеркалами – можуть бути у повний зріст, тобто на всю висоту дверей, або ж тільки посередині двері. Добре комбінувати з іншими матеріалами – с ДСП, МДФ, матовим склом;
  • повнокольоровий друк – ще називають фотодруком на склі. Можна наносити будь-який яскравий або чорно-білий малюнок із запропонованих картинок на стоковій біржі, або замовник може знайти та надати свій варіант фотодруку у хорошій якості.

Всі вищеперераховані варіанти можуть поєднуватись між собою. Наприклад, 1 двері з фотодруком, 2 двері – зі стандартним дзеркалом у кольорі срібло, або двоє бічних дверей у глухому ДСП, а центральні – дзеркало у повний зріст.

Шафа-купе на замовлення – це не стандартний виріб, з розміром якого важко вгадати, та є ризик, що шафа просто не впишеться у ваше приміщення. Звертаючись до виробника Альма-меблі напряму, ви можете бути впевнені не лише у якості та довговічності корпусних меблів, а ще у точності замірів – оскільки наш спеціаліст виїжджає на замір приміщення до замовника додому, і лише потім малює проект. Придивитись красиві та замовити шафу-купе можна на офіційному сайті виробника за посиланням https://alma-mebel.com.ua/shkafy-kupe/

в Меблі Переглядів: 45 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 30 травня 2023