Facebook

Навіщо потрібен хороший проект будинку?

Отже, Ви прийняли серйозне рішення - побудувати будинок своєї мрії. Ви знаєте, чого хочете, у Вас в голові вже готова картинка Вашого будинку. І саме в цей момент виникає питання: чи потрібен при будівництві проект будинку або можна без нього обійтися?

 

Проект будинку - план, з яким будуть слідувати архітектори і будівельники при будівництві будинку. Проект містить у собі всі необхідні креслення і інформацію про будматеріали, комунікаціях і дизайні.

Переваги проекту:

Вірні і точні розрахунки

Найголовніше і корисна властивість проектів - здатність точно розрахувати розмір будинку і найдрібніші подробиці його облаштування, кількість необхідних будматеріалів; грамотно складений проект також враховує всі протипожежні норми. Проекты домов с цоколем виключають можливість «зсуву» вдома через деякий час після будівлі.

Подивися на різницю: якщо на проект Ви витрачаєте близько 20 000., то на перебудову будинку Ви витратите близько 100 000.

Попередній підрахунок витрат на будівництво

Проект завжди передбачає всі необхідні виплати на придбання будматеріалів, на зарплату робітникам і взагалі всі плановані витрати, так що Ви зможете заздалегідь дізнатися необхідну для будівництва суму.

Продуманість і надійність побудованого будинку

Будинок, побудований за проектом, не матиме вад. Наприклад, з плином часу у Вас не виникне проблема з нерівномірно розподіленим фундаментом і тріщинами в стінах. Також Вам не потрібно буде турбуватися про неправильно проведеному водопроводі і про інші аналогічні проблеми.

Велика економія на будівництві

З проектом на руках Ви точно придбаєте заявлена ​​кількість будматеріалів, не більше і не менше, ніж потрібно. Тому ви не ризикуєте заплатити зайві гроші за зайві матеріали.

Збільшення спектру можливостей при переплануванні

Часто буває, що, побудувавши будинок, його власник розуміє, що йому б хотілося побудувати його трошки по-іншому. Тому, коли назріває необхідність перебудови, проекты домов 8 на 8 допоможуть зрозуміти, де пролягають водостічні труби і електропроводка. Так що Вам не доведеться витрачати час і перекопувати ділянку в пошуках труб або перевернути будинок, намагаючись знайти проводку.

Спрощення та полегшення будівництва

У проекті точно і недвозначно вказано ціни і терміни будівництва, тому і Ви, і будівельники будете чітко знати, що вийде, і зможете уникнути неприємних ситуацій і конфліктів, яких неможливо уникнути при будівництві будинку без плану.

в Все для дому Переглядів: 1821 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022