Застосовувати натяжні стелі стали ще в 60-і роки. Максимальну популярність технологія знайшла через 20 років в європейських країнах. З того часу таке покриття стабільно користується попитом серед покупців. Щоб натяжні стелі замовити, необхідно краще вивчити особливості технології. Фактично натяжна стеля - це тонка плівка або тканина, яку надягають на каркас, який називається багет. Ця конструкція ретельно прикріплюється по всьому периметру стін кімнати. Таким чином, виходить гладка поверхня, яка візуально схожа на тверду.
 

Переваги натяжного покриття

 
Технологія характеризується рядом особливостей, що виділяють її серед інших:
 
  1. Різноманітність кольору і фактури. Це дає можливість максимально якісно обладнати приміщення, а також зовні змінити його розмір. Наприклад, якщо замовити на сайті https://potolki-express.ru/ білу натяжну стелю, то вона зробить кімнату більш просторою. Крім цього, можна з'єднувати між собою різні матеріали.
  2. Приховування дефектів. За допомогою натяжного покриття можна замаскувати нерівний стелю, тріщини, плями та ін.
  3. Захист від затоплення. Оскільки така стеля не пропускає рідину і пил, то можна не боятися протікання від сусідів зверху.
  4. Стійкість до вологи, стійкість до корозії та конденсату. Також матеріал для покриття не взаємодіє з хімічними засобами.
  5. Безпека для здоров'я. Оскільки натяжна стеля покривається бактерицидною плівкою, він не несе ніякої загрози для людей. Тому його застосовують в дитячих кімнатах і медичних закладах.
  6. Тепло- і звукоізоляція. Місце між стелею і покриттям можна заповнити спеціальним матеріалом, що утеплює і звукоізоляційним засобом.
  7. Можливість додаткових деталей. Технологія дозволяє перешкодити в каркас не тільки різні прилади освітлення, а й вентиляцію, сигналізацію і протипожежну систему.
  8. Відсутність складного догляду. Мікронних тефлоновий шар на стелі дає можливість легко і швидко очищати покриття без використання спеціальних засобів або приладів.
  9. Натяжне покриття при необхідності зручно розбирати й збирати назад без пошкоджень.
 
Таке покриття можна робити в абсолютно різних приміщеннях з різним розташуванням. Різні площині можуть з'єднуватися плавно або різко, арками, шатрами, іншими деталями в залежності від побажання замовника. Сьогодні покупка даної продукції обходиться недорого.