Facebook

Натяжні стелі - найоптимальніше рішення для інтер'єру вашої квартири у Києві та Київській області

Без сумнівів, ремонт – це клопітна та трудомістка справа. Але мінімізувати шкоду під час ремонту допоможе розумний і уважний до нього підхід, у тому числі й уміння дотримуватися запланованих термінів проведення всіх оздоблювальних робіт. Думаю, ніхто не заперечуватиме, що ремонт – справа клопітка. Адже оздоблення квартир вважається одним із найважливіших етапів робіт при ремонті.

Декор, штукатурка, натяжні стелі за найкращими цінами від Демі-Луне у м. Київ – кожен із цих елементів є невід'ємною частиною загальної картини оздоблювальних робіт. Тому дуже важливо своєчасно спланувати все це.

Етапи ремонту у вашій квартирі, будинку чи офісі у Києві та містах Київської області

Натяжні стелі з фотодруком до Києва - листя, пальми та джунглі Наприклад, якщо йде оздоблення приміщень у Києві, то необхідно дотримуватися кроків поетапних. Отже, спочатку подивимося на стадії ремонту, які представлені:

 • підготовчим етапом ремонтних робіт;
 • проміжним етапом;
 • завершальним етапом ремонту та оздоблення.

Оздоблення квартири йтиме завершальною ланкою в цьому ремонтному процесі, оскільки є найчистішим видом робіт. Вона передбачає обклеювання шпалер, фарбування стелі та стін, укладання покриття для підлоги, монтаж техніки та меблів, встановлення освітлення, а також пристосування всіх елементів інтер'єру та дизайну.

Натяжна стеля з фотодруком прикрасить ваш інтер'єр фантастичним чином

Родзинкою стануть також натяжні стелі з фотодруком від Демі-Луні мультяшних героїв, природи, небо з хмарами, краєвидів з фантастичних фільмів, візерунки та картинки, які можуть бути надруковані на ПВХ плівці. Нижче наведено перелік основних процесів, що належать до стадії оздоблювальних робіт:

 1. укладання штучного паркету та роботи з встановлення ламінату та палубної дошки;
 2. лакування та шліфування палубної дошки та встановленого штучного паркету;
 3. укладання певного покриття (часто беруть пробкове);
 4. фінальне фарбування стель та стін;
 5. роботи з поклейки шпалер;
 6. установка плінтуса;
 7. монтаж замків, наличників та дверей.

Окрім цього до оздоблювальних робіт крім монтажу натяжних стель також включено і встановлення вимикачів та розеток, розпаювання щита із запобіжниками, монтаж світильників та встановлення виробів декору. За потреби в цей процес можна включити і встановлення відеокамер та відеодомофону. Звичайно ж, ви не повинні включати всі ці види робіт до свого списку. Тому перш ніж приступати до здійснення робіт, необхідно визначитися, що ви саме хочете встановити і поклеїти. Ні в якому разі не можна не брати до уваги і інструменти, за допомогою яких відбуватимуться оздоблювальні роботи. І після того, як ви спланували і продумали все до найменших дрібниць, можна приступати до самого ремонту, як самостійно, так і за допомогою фахівців.

в Все для дому Переглядів: 5035 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 лютого 2023