Warning: session_start(): open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_5kc0q0mcln2nqlbvasj9jp39m7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/megabo02/phinist.net/www/libraries/joomla/session/session.php on line 665
Машинна штукатурка: у чому її переваги? - Phinist

Facebook

Машинна штукатурка: у чому її переваги?

 
Придбання квартири в новобудові вимагає значних вкладень. Найчастіше забудовники пропонують клієнтам чорновий варіант, який ще потрібно допрацьовувати. Фактично це голі стіни і підведені комунікації. Все інше доведеться робити власними силами. З чого почати?
 
Для початку варто зайнятися штукатуркою стін. Сьогодні досить велика кількість компаній пропонує власні послуги у цій справі. При бажанні ви і самі можете виконати подібні роботи, якщо є достатньо умінь. Відразу виникає питання скільки це займе часу. Особливо він актуальний в тому випадку, коли ви поспішаєте переїхати в новий будинок. Якщо вас цікавлять штукатурні роботи, то радимо перейти на сайт https://btksvd.com.ua/ вже зараз.
 
В такому випадку, потрібно звернутися до машинної штукатурки. Подібна послуга сьогодні досить поширена і допомагає прискорити процес підготовки вашої квартири або будинку до життя.
 
Машинна штукатурка - це процес нанесення на підготовлену поверхню суміші за допомогою спеціального пристрою. Його заведено називати штукатурна станція або машина. Це значно спрощує роботу будівельника, але потрібно зауважити, що фінішну обробку і вирівнювання все одно доведеться виконувати вручну. Більш того, штукатурні машини працюють тільки із заводською сумішшю, яка ефективно змішується з водою, а потім наноситься на поверхню під тиском.
 
Якщо говорити про внутрішні роботи, то частіше використовують гіпсову суміш, а в разі, коли потрібно працювати зовні, то цементну. Найчастіше машинну штукатурку використовують для роботи всередині. Це пояснюється цілком прагматичними причинами. Від цементно-піщаної суміші система частіше виходить з ладу і зношується.
 
Переваги машинної штукатурки:
 
  • Швидкість і легкість нанесення суміші на поверхню;
  • У порівнянні з ручною роботою при виконанні одного і того ж завдання час скорочується в 3-4 рази;
  • Економія матеріалів;
  • Кращу якість робіт, через рівномірність накладення кожного шару.
 
Недоліки:
 
  • Найчастіше для підключення потрібно три фази, а це можливо не в кожному приміщенні;
  • Додаткове обслуговування перед роботою і по її завершенню;
  • Створює додатковий шум при роботі, тому приступити до виконання поставлених завдань серед ночі або вранці не вдасться. Це може турбувати сусідів.
 
Звичайно, кожен сам вибирає, яким із способів користуватися, і, що використовувати. При ручному штукатуренні стін можна більше приділити увагу деталям, але прогрес не стоїть на місці, тому рано чи пізно механічний метод нанесення суміші на поверхню стане основним.
в Облицювання Переглядів: 606 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 26 червня 2022

Warning: Unknown: open(/home/megabo02/.system/tmp/sess_5kc0q0mcln2nqlbvasj9jp39m7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/megabo02/.system/tmp) in Unknown on line 0