Facebook

Конструкційні особливості покрівельних саморізів

Сама по собі процедура облаштування даху є досить хитромудрої і кропіткої, ось чому так важливо відповідально підійти до виконання подібних робіт і вибору всіх необхідних матеріалів. Інший раз працівники не звертають особливої ​​уваги на якість елементів кріплення, і даремно, адже саме від них залежить надійність і тривалість експлуатаційного періоду покрівлі.

Покрівельні саморізи по металу є модернізованим варіантом металевих шурупів. У такого самореза присутній гострий, що свердлить наконечник, а також шайба з прогумованої прокладкою. Кровельный саморез купить необхідно вкрутити, і за допомогою шайби щільно притягти матеріал до основи даху. До того ж, шайба не допускає проникнення атмосферних опадів в точках стику.

Подібні елементи кріплення знайшли найширше застосування в процесі кріплення, фасадних і покрівельних металевих листів до конструкцій з деревини або ж металу.

На даний момент на ринку представлено колосальний асортимент елементів кріплення, так що визначити які з них можуть похвалитися високою якістю не так легко, як може здатися на перший погляд. Давайте спробуємо разом розібратися в цьому питання.

Найважливішою гарантією якості саморізів для покрівлі від www.metiz.net вважається наявність маркування одного з заводів. Вона ставиться для тог, щоб підтвердити відповідність продукції всім вимогам, зазначеним в ГОСТах.

Абсолютно на всіх саморезах, використовуваних в покрівельних роботах, присутній прогумована шайба. Вона потрібна для того, щоб ділянки стикування кріпильної деталі і матеріалу для покрівлі виявилися ущільненими. Якщо ж така шайба на виробі відсутній, то це може стати причиною того, що в ході випадання великої кількості атмосферних опадів волога почне проникати на кріпильні елементи, що призведе до утворення на них іржі. Навряд чи ви будете задоволені, якщо помітите іржаві патьоки на покладеної тільки що даху.

Безпосередньо на шайбі прогумована прокладка не повинна відділятися, це також є ознакою високої якості. Якщо ж вона почала відшаровуватися, то це означає, що шуруп прослужить не більше двох років, після чого доведеться його міняти.

З метою виробництва покрівельних саморізів по металу використовують вуглецеве сталеве сировину. Його додатково розкривають цинком, з метою забезпечення запобігання від корозійних процесів. Щоб збільшити стійкість до корозії, іноді такі вироби фарбують.

в Будівельні матеріали Переглядів: 828 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022