На ринку будівельних послуг нерідко відбуваються революційні зміни, пов'язані з впровадженням в процес новітніх технологій, що передбачають використання досконаліших матеріалів. На цей раз, суттєвий крок вперед був зроблений в напрямку посилення фортеці бетонних конструкцій. І до цього, бетонні перекриття намагалися полегшити і посилити за допомогою полімерних матеріалів, проте створити необхідний еталон арматурних елементів ніяк не вдавалося. Сьогодні всі перепони позаду! На ринок виходить кардинально новий вид технології, що використовує композитні матеріали підвищеної міцності.

Широке впровадження стеклопластиковой арматури поставило крапку в постійних сумнівах будівельників, що краще використовувати - арматуру зі спіральної навивки або варіант арматури з піщаним покриттям, детальніше прочитати ви можете на сайті erste.su.

Перед аналізом робочих характеристик композитної арматури нового покоління, незайвим буде нагадати, що розробкою матеріалу займалися вітчизняні фахівці. Перед інженерами стояло непросте завдання: перевірити і добитися характеристик стеклопластиковой арматури в точній відповідності з вимогами ГОСТ 31938-2012, який розроблявся для детального опису матеріалів, використовуваних в будівництві. Технічний регламент більш відомий під назвою: «Арматура композитна полімерна для армування бетонних конструкцій».

Позитивні сторони розробленого композитного матеріалу містять багато якісних характеристик:

Залишається додати: композитна арматура легко транспортується, виготовляється будь-якої довжини, незвичайно практична і зручна під час робочого процесу.

Компанія реалізує склопластикову арматуру в будь-яких обсягах на територію будь-якого регіону з доставкою замовнику. Для постійних партнерів передбачені цінові знижки і інші не менш приємні привілеї.