Facebook

Керамічний граніт для фасаду будівель

Фасад будинку - як обличчя людини, завжди на виду і завжди схильне оцінці та критиці. Саме його бачать приходять гості і просто перехожі, саме на його підставі складається перше враження про господаря будинку. А вже якщо мова йде про фасаді офісу, то в цьому випадку його зовнішній вигляд набуває особливого значення.

Не дивно, що проблема обробки стоїть далеко не на останньому місці в будівництві і вимагає особливо ретельного підходу. Ті матеріали, які з успіхом використовуються для декору внутрішніх приміщень абсолютно не підходять для зовнішньої обробки. Сучасний будівельний ринок, звичайно ж, не стоїть на місці і здатний запропонувати масу варіантів для фасаду, але, мабуть, з усього цього різноманіття найбільш оптимальним рішенням є використання керамічного граніту.

Слід сказати, що керамічний граніт для фасаду відносно новий матеріал. Але, незважаючи на свій невеликий вік, він успішно застосовується в будівництві. Причина цього полягає в хороших експлуатаційних властивостях, що дозволяють використовувати його і в умовах арктичного морозу і при тропічній спеці.

Вперше керамограніт з'явився в середині 70-х років минулого сторіччя в Італії - батьківщині більшості будівельних і архітектурних інновацій. Якщо поглибиться в історію, то можна дізнатися, що раніше для декору фасадів використовували натуральний камінь, мармур і граніт. Які, звичайно ж, були хороші всім: стійкістю до мінливої ​​погоди, красою малюнка, кольором і фактурою, але володіли одним істотним мінусом - високою вартістю.

Винайдений керамічний граніт виявився воістину універсальним матеріалом, що імітує будь оздоблювальний камінь, нітрохи не поступається йому в міцності і зносостійкості і при цьому більш доступним, ніж природний аналог.

Більшість людей далеких від будівельної тематики помилково вважають, що керамограніт, це всього лише різновид керамічної плитки. Однак, між цими двома матеріалами, крім частинки «керам» немає нічого спільного. Технологія виготовлення керамограніта в корені відрізняється від технології отримання плитки. Для нього використовують глину, іноді з добавкою каоліну або польового шпату і всілякі барвники. Всі компоненти змішуються, висушуються, пресуються, надходять на випалювання при високій температурі.

Керамічний граніт, крім неабияких естетичних якостей, володіє також високими експлуатаційними властивостями і залишається міцним і стійким до стирання навіть в самих жорстких умовах використання.

Краса природного каменю завжди приваблювала людину, тому немає нічого дивного в тому, що керамограніт став настільки популярний і отримав таке широке застосування.

в Облицювання Переглядів: 2521 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022