Facebook

Інтер'єрна фарба Снєжка

Протягом багатьох років фарби від польського бренду Снєжка заслужено популярні. Ці лакофарбові вироби знайшли своє застосування для фарбування стін і стель у житлових, робочих, комерційних і інших приміщеннях. Даний бренд, ознайомитися з яким можна на їх офіційному сайті, пропонується за цілком прийнятними цінами і виготовляється, частіше за все, в білих відтінках, які можуть бути пофарбовані спеціальними пігментними концентратами, виробленими одним і тим же виробником з Польщі.

Лакофарбові вироби Sniezka доступні в великому діапазоні в інтернет-магазині Лаки Краски і відрізняються за складом, варіюючись в залежності від області користування. Склад їх включає спеціальні добавки, які надають йому хороші властивості, до яких відносяться морозостійкість, вологостійкість та інші. В арсеналі продукції ви можете знайти фарби для будь-якого матеріалу - металу, дерева, кераміки, бетону та інших. Вибираючи кольори Снєжка, вам треба буде зосередитися на цілі і зарактеристики матеріалів.

Фарби відрізняються по їх вологостійкості, зносостійкості, антисептиком в композиції та іншого. На додаток до фарб, даний польський виробник пропонує і суміші для шпаклівки і клей.

Фарба на водній основі даного бренду являє собою суспензію найдрібніших частинок, рівномірно розподілених в рідини.

Після сушіння молекули, які становлять емульсію, з'єднуються один з одним і утворюється свого роду плівка, яка має фізико-хімічні параметри, які різняться в залежності від типу лакофарбового вироби. До них відносяться стійкість стирання, непрозорості, в'язкості, часу висихання, паропроникності і багато іншого. Водяні емульсійні фарби також класифікуються за складом смол (або плівкоутворюючих агентів) - акрилом, латексом і іншого.

Зазначена вище біла фарба Снєжка в даний час дуже затребувана. І це не дивно, з огляду на її основні характеристики, до яких належать такі:

  • висока зносостійкість;
  • екологічність, в складі лише натуральні інгредієнти;
  • хороша покриваність;
  • тривалий термін служби;
  • паропроникність.

Завдяки зазначеним вище характеристикам, гарантується створення затишної атмосфери в будинку і прекрасного мікроклімату.

Для стелі ідеально підходить для водорозчинних фарб на основі акрилової. Вона може застосовуватися на гіпсокартоні, бетоні, штукатурці. Більш того, дана фарба, має в складі і антисептики, що оберігають покриття від освіти цвілі і грибка.

в Все для дому Переглядів: 1188 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 08 лютого 2023