Facebook

Гаряче штампування: плюси та особливості процесу

 
Однією з найбільш затребуваних технологій металообробки вважається гаряче штампування. В рамках цього процесу деформується нагріта заготовка із металу. Ця технологія застосовується для зміни не лише конфігурації, а й габаритів заготовки. Принцип гарячого штампування передбачає попереднє нагрівання заготовки до необхідної температури. Потім на неї впливає тиск у вигляді штампа.
 

Переваги

 
Варто зазначити, що гаряче штампування металу актуальне для підприємств, що спеціалізуються на серійному або масовому виробництві. Застосування цієї технології сприяє:
 
  • зменшенню відходів;
  • збільшенню продуктивності персоналу підприємства;
  • можливості виробляти металовироби складної форми та конфігурації.
 
Перевагою вважається і точність розмірів металоконструкцій, отриманих за допомогою гарячого штампування. Вони максимально точно відповідають потрібним параметрам. Не варто забувати й про високу якість одержуваних поверхонь.
 

Як виконується гаряче штампування?

 
Перед використанням цього методу металообробки на виробництві необхідно виконати ряд підготовчих дій. По-перше, потрібно вибрати метод виготовлення. Існує можливість виробництва на штампах із закритим або відкритим струмком. По-друге, знадобиться розробка креслення готового металовиробу. По-третє, залежно від обраного способу виробництва та особливостей заготовки слід підібрати відповідне обладнання. Також виконується формування штампів.
 
Після завершення підготовчих заходів здійснюється нагрівання заготовки. Після цього потрібно визначити перелік вимог до готового виробу та розпочати безпосередньо штампування.

Форма виробів

 
Відповідно до форми кування гаряче штампування може використовуватися для виробництва металовиробів:
 
  1. Подовженої форми. До цієї категорії належать вали, шатуни, важелі та інші подібні металовироби. У цьому випадку металева заготовка піддається попередньому протягуванню та подальшій обробці плиском. Після завершення процедури готову металоконструкцію фасонують за допомогою вільного кування.
  2. Дискова форма. Ця категорія представлена ​​кришками, шестернями, фланцями, маточинами та іншими або круглими, або квадратними металовиробами. У цьому випадку використовується технологія осідання. Це означає, що заготовка обробляється в кілька штампувальних переходів.
 
На закінчення варто наголосити, що штампування вважається одним з найважливіших етапів металообробки. У результаті цього процесу велике значення має точність геометричних розмірів готових металоконструкцій, і навіть міжосьової відстані отворів. Саме тому проведення робіт зі штампування металу слід довіряти ТОВ «Шлях», яке готове виконати замовлення за наданими кресленнями.
в Все для дому Переглядів: 133 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022