Facebook

Двері в квартиру

Хочу розповісти вам історію про мої пошуки дверей. Почну з самого початку. Три роки тому купили нову квартиру. Поміняли нашу маленьку двокімнатну на квартиру з трьома кімнатами.

Нарешті у нашого сина з'явилася своя окрема кімната. Його радості не було меж. Ремонт вирішили робити відразу. Довго вибирали вхідні та міжкімнатні двері в квартиру. Об'їздили майже всі магазини в місті. Добре, що їх у нашому місті не так вже й багато. У той момент, ми пораділи нашому маленькому містечку. В одному з магазинів, до нас підійшов продавець-консультант і почав нам розповідати про одну з дверей.Йому вдалося нас переконати. Ми оформили покупку.

Наступного дня нам обіцяли привезти двері додому і встановити її безкоштовно. Тут почалися наші муки. На наступний день ніхто до нас не приїхав, ніхто навіть не подзвонив. До вечора, ми вирішили зателефонувати в магазин. Але телефон, який був вказаний у накладній, не працював. Вранці іншого дня нам довелося поїхати туди, де ми купили вхідні двері в квартиру. Там навіть не спромоглися вибачитися перед нами, сказали, що в них і без нас дуже багато замовлень і відправили нас назад додому чекати приїзду установників.

Так минуло дня три або чотири. Коли ж у нас закінчилося терпіння, ми вирішили попросити нашого доброго знайомого юриста поїхати з нами в магазин і спробувати вирішити це питання за законом. Приїхавши в магазин, ми попросили покликати керуючого магазином. Слова юриста, звичайно ж, надали свою вагу на рішення ситуації. Ми вже не хотіли мати нічого спільного з цим магазином. Тому зажадали повернути нам грошові кошти, які ми віддали за двері, адже ми могли купити двері міжкімнатні  в іншому місці без таких проблем.

Ця ситуація вирішилася, але нові двері так і не з'явилися в отворі. На цей раз ми вирішили замовити двері в інтернет-магазині. Тим більше нам вже сподобався один сайт, де замовляли балкон під ключ наші сусіди. Вони залишилися задоволені. Для більшої впевненості ми уточнили у сусідів, вони порадили нам придбати двері у цієї компанії.

У цей же день ми зайшли на сайт і вибрали саме ті двері, які ми хотіли. Особливо нам сподобався дизайн дверей. Вона ідеально вписувалася в наш новий ремонт, а колір підкреслював шпалери в передпокої. Двері цього виробника виявилися ідеальним рішенням для нас. Вони мають дуже хороший захист від шуму і злому.

Через два тижні нам повідомили, що двері доставили на склад. Ми на наступний день поїхали туди і там же замовили доставку до будинку. Послуги з демонтажу та встановлення були надані однією з компаній у нашому місті. Через два дні нам встановили нові вхідні та міжкімнатні двері в квартиру.

Ці двері стоять вже у нас майже три роки. Їхній зовнішній вигляд нітрохи не зіпсувався. Гарантія гріє нам душу. Далеко не всі компанії готові давати гарантію без обмежень.

в Вікна і двері Переглядів: 2705 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022