Facebook

Більше про бренд Honda

Вибрати правильний автомобіль для повсякденного використання майже так само складно, як і вибрати місце для проживання або роботи. Якщо у вас ніколи раніше не було автомобіля, його придбання може бути досить складним завданням. Не маючи попереднього досвіду в автомобільній індустрії, ви можете бути збентежені тим, чи варто зосередитися на максимальній продуктивності, чи, можливо, на брендах, які гарантують надійність автомобіля, як автолюбитель-початківець.

 

Більше про бренд Honda

Honda - це компанія, що базується в Країні висхідного сонця, Токіо, яка виробляє автомобілі, фургони та мотоцикли з 1948 року з ініціативи Соічіро Хонди. Компанія Honda була заснована в 1948 році за ініціативою Соічіро Хонди. Протягом багатьох років компанія постачає двигуни для широкого спектру сільськогосподарської, будівельної та промислової техніки.

На початку історії бренду все почалося з велосипеда з двигуном об'ємом 50 кубічних сантиметрів, і цей транспортний засіб було важко кваліфікувати як мопед, не кажучи вже про мотоцикл, оскільки його двигун був меншим, ніж у мопеда.

Після представлення мотоцикла компанія Honda вперше почала виробляти автомобілі у 195 р. Першим транспортним засобом, який вийшов з-під крила Honda, був фургон для доставки T360. Через рік після цього Honda випустила легковий автомобіль. Однак фактичне виробництво автомобілів Honda розпочалося лише у 1953 році.

Менш ніж через двадцять років, у 1971 році, з'явився Honda Gold Wing, який був єдиним мотоциклом на ринку з задньою передачею на той час. Майже через рік Honda Motor Co. випустила перший у світі серійний компактний автомобіль Honda Civic, який за останні кілька десятиліть став відомим у всьому світі.

Незважаючи на його великий успіх на ринку, зараз ми маємо справу з 9-м поколінням цього автомобіля, яке досягло великого успіху на ринку.

Серед перших виробників двигунів у світі, Honda розробила електронну систему управління фазами газорозподілу і підйому клапанів у 1988 році, як перший виробник у світі, що зробив це. Автомобіль мав відмінні експлуатаційні характеристики і дуже низьке споживання палива, що зробило його відмінним вибором для кожного. https://honda.ua/ пропонує найкращі ціни на Honda на ринку на цей час.

Існує кілька моделей бренду Honda, які користуються найбільшою популярністю на ринку.

За останні кілька років Honda Jazz стала одним з найуспішніших автомобілів у світі. Це невеликий хетчбек, що належить до сегменту В, який був випущений у вигляді трьохдверного хетчбека в 198 р. Модель продавалася на всіх континентах під назвою City.

Це японське спортивне купе, а також зведена сестра Honda Civic, і заснований на Accord першого покоління, Honda Prelude - невеликий спортивний автомобіль від японського виробника.

Як наступник моделей N360 і N600, Honda Civic виробляється в США з 1972 року як пасажирський автомобіль, що відповідає стандартам компактного класу.

в Все для дому Переглядів: 56 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 30 травня 2023