Facebook

Автономна система каналізації

Добре, коли в районі забудови є центральна каналізація. Проблем з відведенням стоків відчувати не доведеться. Варіант з вигрібними ямами теж не поганий, але до того моменту, поки не піде переповнення рівня. Замовлення асенізаторської машини зараз не складне завдання, але не завжди є зручний під'їзд і погода іноді підносить сюрпризи.

Питання незалежності варто постійно. Автономність будь-якої системи необхідність продиктована часом.

З чого починаємо

Як в будь-якому будівельному питанні, слід вирішити перше завдання розташування комплексу. Потрібно два майданчики (2х4 і 2х2). Знаходяться вони в щільну один до одного. На цих ділянках будуть котловани глибиною до трьох метрів, вирішується в індивідуальному порядку.

У першому (великому) будуть три колодязя, з'єднані між собою каналізаційною трубою сотого діаметру, на рівні півтора метра від поверхні грунту. Внутрішній об'єм колодязів повинен дозволяти вільно опускатися в них людині. Подушка з гравію обов'язкове, як і гідроізоляція колодязів. У разі використання пластикових споруд, їх кріплять до одному майданчику з швелера. Розміри повинні перевищувати габарити ємностей на третину.

технологічна основа

Стічна труба вводиться в перший колодязь на метровому рівні. Це відстійник, що оберігає систему від попадання сторонніх твердих предметів. Після наповнення до рівня переливу, наповнюється друга ємність. Над майбутнім рівнем рідини монтується майданчик для перфорованої ємності з таблетками бактерій для автономної каналізації.

У ємності номер три проводимо монтаж двох фекальних насосів малої потужності. Один у самого дна колодязя, другий регулюється так, щоб рівень до переливу не піднімалося ніколи. Від нижнього труба або шланга піднімається і закінчується над біофільтром другого колодязя. Реле часу має щопівгодини включати подачу і вимикати через такий же проміжок. Бактерії потрапляють в середу і починають працювати.

Трубопровід другого насоса виходить в малий котлован на глибині 1,5 м. Введення проводиться в перфоровану трубу сотого діаметру, зібрану в формі тризуба. Під нею знаходитися шар піску (20 - 25 см), шар щебеню (фракція 2 - 3) засипає конструкцію не більше, ніж на метр тридцять від рівня і двадцять сантиметрів піску. Залишок засипається грунтом, що залишився після котловану.

На виході з автономної системи вода є чистою на 90% (технічний рівень). Бактерії боятися присутності в системі кислоти, що є згубною для живої природи.

в Все для дому Переглядів: 2740 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 30 травня 2023